Otvorena vrata

Obaveštavamo sve zainteresovane da Muzička škola – Subotica, 18. maja 2017.godine otvara svoja vrata:

• deci predškolskog uzrasta radi posete i upisa u muzičko zabavište i pripremne razrede;
  • učenicima od I do IV razreda osnovnih škola iz Subotice i okoline, koji su zainteresovani za upis u osnovnu muzičku školu;

Glavna aktivnost koji smo pripremili je prikazivanje instrumenata u Koncertnoj sali Škole, u dva termina: od 10.00 i od 18.00 časova. Pre i posle toga, uz učenike-vodiče zainteresovani mogu da obiđu školu, pogledaju kako se održavaju časovi, mogu sami da probaju neki instrument, dok roditelji imaju priliku da razgovaraju sa nastavnicima i stručnim saradnicima o svim aspektima muzičkog školovanja.

Prijava polaganja provere sposobnosti u muzičku školu je od 25. maja do 1. juna 2017. godine. Dođite, informišite se na vreme kako bi upisali željeni instument. Čekamo vas!

Plakat za otvorena vrata