Nyílt nap a Zeneiskolában

Értesítünk minden érdeklődőt, hogy a Szabadkai Zeneiskola Nyílt napot szervez május 18-án:

• az óvodák iskola előtti korosztályának, akiket érdekel a zeneóvoda és a felkészítő csoportjaink;
  • a Szabadkán és környékén található általános iskolák I-IV. osztályos tanulói számára, akik felvételiznének az alapfokú zeneiskolába.

Az Iskola Koncerttermében aznap két alkalommal is hangszerbemutatót szervezünk: 10 és 18 órától. Előtte és utána, a látogatók a diákjaink vezetésével megnézhetik az iskola termeit, benézhetnek és részt vehetnek az órákon, kipróbálhatják a hangszereket, míg a szülők alkalmat kapnak kérdéseiket feltenni, beszélgetni a tanárokkal és a szakszolgálatosokkal a zeneoktatás minden területével kapcsolatban.

A képességfelmérő bejelentése a zeneiskolába 2017. május 25. és június 1. között lesz megtartva. Gyertek el, és időben járjatok utána hogyan tudtok a kedvenc hangszereteken játszani tanulni. Várunk benneteket!
Plakat za otvorena vrata

Hozzászólások lezárva.