Pohvaljeni učenici i nastavnici

gradska kuca

Učenici, koji su na Republičkom takmičenju osvojili nagrade, pohvaljeni su i od strane lokalne samouprave. Nagrađene i publiku je pozdravio predsednik Skupštine, Bunford Tivadar i iz sekretarijata društvenih delatnosti Stevanović Jasmina i Fehervari Magda.

Priznanje je podrška ustanovi, nastavnicima i učenicima i motiv za dalji rad. Pohvaljeni su učenici:

Marić Slavoljub, Mačković Ivana, Ivković Ivandekić Lucija, Ivanković Radak Ivan, Purković Boško i Biro Goran,  Temunović Magdalena, Brezovski Gergo, Mamužić Matija, Kujudžić Marko, Jovanović Miloš, hor SMŠ, Perčić Matija, Grmić Marko, Stanimirović Stefan, Gmijović Miloš i njihovi nastavnici: Idić Miroslav, Berta Sonja, Temunović Vojislav, Evetović Goran, Žiga Pal, Temunović Mira, Čikoš Kristina, Srđević Marko, Milović Petar i Fekete Tamaš.

Na svečanosti su nastupali prvonagrađeni harmonikaš, Slavoljub Marić i duo udaraljki – Biro Goran i Boško Purković.