Takmičenja

2023/2024

REPUBLIČKA TAKMIČENJA

Ime i prezime ime takmičenja mesto bodovi razred profesor-mentor korepetitor
 
 

MEĐUNARODNA TAKMIČENJA

Ime i prezime ime takmičenja mesto bodovi razred profesor-mentor korepetitor
Željana Racić “Barokne klavirske kompozicije” Srebrna nagrada III OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Marija Milanko “Barokne klavirske kompozicije” Srebrna nagrada V OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Iskra Popović “Barokne klavirske kompozicije” Zlatna nagrada II pripremni Kristina Mate
Emilia Tonković “Barokne klavirske kompozicije” Srebrna nagrada II OMŠ Kristina Mate
Kiš Virag “Barokne klavirske kompozicije” Srebrna nagrada IV OMŠ Kristina Mate
Jelena Popović “Barokne klavirske kompozicije” Zlatna nagrada I SMŠ Kristina Mate
Nina Peić „Srpska tradicionalna pesma“ I 98 I OMŠ Tamara Štricki Seg
Anđela Drakulić „Srpska tradicionalna pesma“ I 93 III OMŠ Tamara Štricki Seg
Mirna Šešum „Srpska tradicionalna pesma“ I 93 III OMŠ Tamara Štricki Seg
Biseri (Nina Peić, Ela Kucukoli, Emanuela Vukmanov Šimokov, Nikolina Ćalić, Anđela Bogdanović i Milica Stjepanović) „Srpska tradicionalna pesma“ II 84 I i II OMŠ Tamara Štricki Seg
Zlatovez (Anastasija Simunović, Anamarija Kuntić, Anđela Drakulić, Mirna Šešum) „Srpska tradicionalna pesma“ II 84 III i IV OMŠ Tamara Štricki Seg
Anastasija Subašić Takmičenje solo pevača „Nikola Cvejić“ II II SMŠ Aleksandra Ušumović

 

OSTALA TAKMIČENJA

Ime i prezime ime takmičenja mesto bodovi razred profesor-mentor korepetitor
Sara Jović Elsa Pozzoli III II SMŠ Tara Glončak Karapandžić
Sara Jović Elsa Pozzoli specijalna nagrada za najbolje izvođenje zadatog programa II SMŠ Tara Glončak Karapandžić
Tamara Banić Trka za srećnije detinjstvo III IV SMŠ Vladimir Katančić
Mila Bal Maravić Trka za srećnije detinjstvo II IV SMŠ Vladimir Katančić
Ekipno-

Jovan Tomić,

Miloš Matković

Gradsko takmičenje u stonom tenisu III III SMŠ

II SMŠ

Vladimir Katančić
Miloš Matković Gradsko takmičenje u stonom tenisu II II SMŠ Vladimir Katančić
Miloš Matković Okružno takmičenje u stonom tenisu II II SMŠ Vladimir Katančić
Nádi Katalin Memorijal pisca Danijela Papa 2023 I II SMŠ Gabriella Lodi

 

2022/2023

REPUBLIČKA TAKMIČENJA

 

Ime i prezime ime takmičenja mesto bodovi razred profesor-mentor korepetitor
Marko Čović Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija I 92 V OMŠ Lejla Rustemović
Vivien Domanić Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija II 87 V OMŠ Lejla Rustemović
Doris Berta Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija III 73 V OMŠ Lejla Rustemović
Vuk Džamić Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija učestvovanje V OMŠ Lejla Rustemović
Anđela Horvacki Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija II 87 IV OMŠ Lejla Rustemović
Melanija Pašagić Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija III 71 IV OMŠ Lejla Rustemović
Marija Milanko Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija I 91 IV OMŠ Jovana Nedeljković
Luka Ivazović Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija II 89 IV OMŠ Jovana Nedeljković
Nikodije Anđelković Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija II 88 IV OMŠ Jovana Nedeljković
Mia Pavić Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija I 100 II OMŠ Nataša Kostadinović
Petra Romić Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija I 100 II OMŠ Nataša Kostadinović
Danica Ivković Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija I 100 II OMŠ Nataša Kostadinović
Mladen Djurdjevski Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija I 98 II OMŠ Nataša Kostadinović
Jana Čuljković Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija I 93,50 II OMŠ Nataša Kostadinović
Oleg Kopunović Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija I 92 II OMŠ Nataša Kostadinović
Pavla Omčikus Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija III 73 II OMŠ Nataša Kostadinović
Ognjen Orelj Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija II 89 III OMŠ Nataša Kostadinović
Bakota Aron Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – solfeđo I 99,33 IV OMŠ Nataša Kostadinović
Bakota Aron Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija I 100 IV OMŠ Nataša Kostadinović
 Marija Bajović Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija I 100 V OMŠ Nataša Kostadinović
Jovana Buha Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija I 100 V OMŠ Nataša Kostadinović
Una Vukmirica Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija I 96 V OMŠ Nataša Kostadinović
Ema Trifković Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija I 97 III SMŠ Nina Milosavljević
Dunja Jegdić Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija I 100 III SMŠ Nina Milosavljević
Lucija Vukov Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija I 100 III SMŠ Nina Milosavljević
Kristina Stankov Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija I 98 II SMŠ Nina Milosavljević
Iva Gabrić Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija I 100 II SMŠ Nina Milosavljević
Evelin Silagyi Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija I 97 I SMŠ Nina Milosavljević
Reka Kavai Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija I 99 I SMŠ Nina Milosavljević
Katalin Nadi Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija I 100 I SMŠ Nina Milosavljević
Sara Jović
Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija I 100 I SMŠ Nina Milosavljević
Hana Racz Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija I 96 I SMŠ Kristina Čikoš
Leona Juhasz Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – teorija I 100 II SMŠ Kristina Čikoš
Reka Kavai Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – solfeđo učestvovanje 76,33 I SMŠ Kristina Čikoš
Iva Gabrić Republičko takmičenje iz teorije muzike i solfeđa – solfeđo II 92,33 II SMŠ Branko Ivanković Radaković
 Kristina Stankov Republičko takmičenje iz harmonije i oblika- harmonija I 98.50 II SMŠ Nina Milosavljević
 Majda Marković Republičko takmičenje iz harmonije i oblika- harmonija I 95.50 II SMŠ Nina Milosavljević
 Iva Gabrić Republičko takmičenje iz harmonije i oblika- harmonija I 95 II SMŠ Nina Milosavljević
 Ema Trifković Republičko takmičenje iz harmonije i oblika- harmonija I 95 II SMŠ Nina Milosavljević
 Nyers Bakó Ramóna Republičko takmičenje iz harmonije i oblika- harmonija II 83.50 III SMŠ Silvija Milinov
 Katarina Ivanković Radaković Republičko takmičenje iz harmonije i oblika- harmonija II 83 IV SMŠ Branko Ivanković Radaković
 Ema Trifković Republičko takmičenje iz harmonije i oblika- oblici II 88 III SMŠ Lejla Rustemović
 Milica Žigmanović Republičko takmičenje iz harmonije i oblika- oblici II 87 IV SMŠ Lejla Rustemović
 Lucija Vukov Republičko takmičenje iz harmonije i oblika- oblici II 85 III SMŠ Lejla Rustemović
Klavirski duo „Ad libitum„

Juhász Leona / Kávai Réka – klavir

 

Republičko takmičenje muzičkih i baletskih škola II 86.67 II SMŠ

I SMŠ

Papilion Judit
 Klavirski duo „Muzičke iskrice“

Sara Jović / Jelena Popović – klavir

Republičko takmičenje muzičkih i baletskih škola I

 

98.67 I SMŠ

VI OMŠ

Tara Glončak Karapandžić

Mate Kristina

 Luca Tilinko – violina Republičko takmičenje muzičkih i baletskih škola pohvala I SMŠ Pal Zsiga Németh György
Klavirski duo

„UR MA“

Marija Milanko / Uroš Babić

 

Republičko takmičenje muzičkih i baletskih škola II 92 IV OMŠ Tara Glončak Karapandžić

Mate Kristina

 Bakota Aron – violina Republičko takmičenje muzičkih i baletskih škola III 76.33 IV OMŠ Bicskei Zita
 Dušan Kecman – gitara Republičko takmičenje muzičkih i baletskih škola III 83 IV OMŠ Marko Srđević
 Simona Šefčić – gitara Republičko takmičenje muzičkih i baletskih škola III 81.67 VI OMŠ Marko Srđević
Katalin Nadi – teorija muzike Republičko takmičenje muzičkih i baletskih škola I 97 I SMŠ Nina Milosavljević
Reka Kavai teorija muzike Republičko takmičenje muzičkih i baletskih škola I 100 I SMŠ Nina Milosavljević
Evelin Silađi – teorija muzike Republičko takmičenje muzičkih i baletskih škola I 100 I SMŠ Nina Milosavljević
Iva Gabrićteorija muzike Republičko takmičenje muzičkih i baletskih škola I 100 II SMŠ Nina Milosavljević
Kristina Stankov – teorija muzike Republičko takmičenje muzičkih i baletskih škola I 100 II SMŠ Nina Milosavljević
Ema Trifković teorija muzike Republičko takmičenje muzičkih i baletskih škola I 100 III SMŠ Nina Milosavljević
Lucija Vukov – teorija muzike Republičko takmičenje muzičkih i baletskih škola I 100 III SMŠ Nina Milosavljević
Dunja Jegdić – teorija muzike Republičko takmičenje muzičkih i baletskih škola I 100 III SMŠ Nina Milosavljević
Ženski kamerni hor Muzičke škole Subotica Republičko takmičenje horova I/1 SMŠ Kristina Čikoš
Kamerni mešoviti hor Muzičke škole Subotica
Republičko takmičenje horova II/1 SMŠ Kristina Čikoš
Vukašin Stojaković – violončelo Republičko takmičenje muzičkih i baletskih škola II 93.67 I OMŠ Viktor Molnar
Nevena Slavić – violina Republičko takmičenje muzičkih i baletskih škola II 86 I OMŠ Marija Međeri
Ferenc Kurina – kontrabas Republičko takmičenje muzičkih i baletskih škola III 78.33 I OMŠ David Sič Tijana Stojičić
Elena Samardžić – violina Republičko takmičenje muzičkih i baletskih škola III 77.67 II OMŠ Zita Bičkei Kornelije Vizin

MEĐUNARODNA TAKMIČENJA

Ime i prezime ime takmičenja mesto bodovi razred profesor-mentor korepetitor
Klavirski duo

Sara Jović

i

Jelena Popović

I International Online Music Festival „RHAPSODY“ I 100 Glončak Karapandžić Tara

Mate Kristina

Sara Jović

 

Međunarodno takmičenje klavirista, takmičenje „Barokne muzike“ I LAUREAT I SMŠ Glončak Karapandžić Tara
Sara Jović

 

Međunarodno takmičenje klavirista, takmičenje „Barokne muzike“ Specijalna nagrada fondacije „Zenevilág Művészeti Alapítvány“ I SMŠ Glončak Karapandžić Tara
Jelena Popović

 

Međunarodno takmičenje klavirista, takmičenje „Barokne muzike“ I VI OMŠ Mate Kristina
Anastasija Subašić Međunarodno takmičenje solo pevača „Vera Kovač Vitkai“ I I SMŠ Aleksandra Ušumović Kornelije Vizin
Kávai Réka

 

Međunarodno takmičenje solo pevača „Vera Kovač Vitkai“ I I SMŠ Aleksandra Ušumović Kornelije Vizin
Martina Der (sopran), Rebeka Jurić (mecosopran) i Mark Brezovski (klavir) Međunarodno takmičenje solo pevača „Vera Kovač Vitkai“ – kamerne muzike I IV SMŠ Herodek Éva
Bakota Medárd Međunarodno takmičenje-DANUBIA TALENTS III 87 II OMŠ Gyorgy Nemeth
Marija Cvijin Međunarodno takmičenje Maksa Popov I 99 VI OMŠ Sonja Berta Tara Glončak Karapandžić
Marko Crnkovic Međunarodno takmičenje Maksa Popov I 97,6 VI OMŠ Sonja Berta Tara Glončak Karapandžić
Sara Jović
Međunarodno takmičenje mladih pijanista II 94 I SMŠ Tara Glončak Karapandžić
Novak Marković Međunarodno takmičenje mladih pijanista I 97 II pripremni Tijana Stojičić
Sara Jović Međunarodno takmičenje   „Davorin Jenko“ I 96.75 I SMŠ Tara Glončak Karapandžić
Trio „Tre Farfalle“ Međunarodno takmičenje kamernih sastava „Olivera Đurđević“ II4 92 SMŠ Teodora Mrkajić
„Trio BOM“
Martina Der- sopran, Jurić Rebeka-mezo, Brezovski Mark -klavir
Međunarodno takmičenje kamernih sastava „Olivera Đurđević“ III1 82.67 I SMŠ Herodek Eva
Teodora Burnać – flauta

Međunarodno takmičenje „Dani muzike“ II 88 III OMŠ Jelena Trebaticki Tijana Stojičić
Nevena Džamić – flauta

Međunarodno takmičenje „Dani muzike“ II 88 IV OMŠ Jelena Trebaticki Tijana Stojičić
Emil Hardi – fagot

Međunarodno takmičenje „Dani muzike“ I 96 III OMŠ Sič Mihalj Duško Aleksandrović
Kristina Stankov – flauta

Međunarodno takmičenje „Dani muzike“ I 92 II SMŠ Molnar Kristina Vizin Kornelije
Lucija Vukov – flauta

Međunarodno takmičenje „Dani muzike“ I 93 III SMŠ Molnar Kristina Vizin Kornelije
Eva Hardi – horna

Međunarodno takmičenje „Dani muzike“ I 96 II OMŠ Anišić Bela Viola Biró
Luka Pašagić – horna

Međunarodno takmičenje „Dani muzike“ I 95 IV OMŠ Anišić Bela Viola Biró
Nikola Pavić – horna

Međunarodno takmičenje „Dani muzike“ I 95.33 IV OMŠ Anišić Bela Viola Biró
Karlo Matija Bešlić – trombon

Međunarodno takmičenje „Dani muzike“ I 94 I OMŠ Nikola Domanj Nikola Domanj
Gergő Tímár – trombon

Međunarodno takmičenje „Dani muzike“ I 95.33 I OMŠ Nikola Domanj Nikola Domanj
Dušan Vujić – trombon

Međunarodno takmičenje „Dani muzike“ I 97.33 I OMŠ Nikola Domanj Nikola Domanj
Petar Tomović – truba

Međunarodno takmičenje „Dani muzike“ I

i zlatna medalja

97 I OMŠ Gužvanj Lenard Duško Aleksandrović
Surján Csongor – truba

Međunarodno takmičenje „Dani muzike“ I 94 IV SMŠ Gužvanj Lenard Duško Aleksandrović
Novak Marković – klavir

12. Međunarodno takmičenje klavira I 98 2. pripremni Tijana Stojičić
Petra Zarić

Medunarodni Festival gudaca I 100 I OMŠ Zsuzsanna Szebenyi Viola Biró
Čenaj Leorenta

Medunarodni Festival gudaca II 80 II SMŠ Zsuzsanna Szebenyi Viola Biró
Kávai Réka – klavir
Međunarodno takmičenje „Dani muzike“ II 88 I SMŠ Biro Tirjung Ildiko
Lazar Asković – klavir
Međunarodno takmičenje „Dani muzike“ I

i zlatna medalja

95 IV OMŠ Biro Tirjung Ildiko
Una Horvacki Krkljuš – klavir
Međunarodno takmičenje „Dani muzike“ II 88 II OMŠ Biro Tirjung Ildiko
Miljana Bajčetić – klavir Međunarodno takmičenje „Dani muzike“ II 89 I OMŠ Biro Tirjung Ildiko
Helena Vojnić Tunić – klavir Međunarodno takmičenje „Dani muzike“ I

i zlatna medalja

100 II OMŠ Biro Tirjung Ildiko
Jelić Petar – klavir Međunarodno takmičenje „Franc List“ II 86  2. pripremni Németh György
Bakota Medárd – klavir Međunarodno takmičenje II 78  II OMŠ Németh György
Milica Žigmanović – džez pevanje
Međunarodno takmičenje „Dani muzike“ I laureat 100 III SMŠ Beata Dudaš Prof. Ivan Varga
Koncz Antónió – džez pevanje 
Međunarodno takmičenje „Dani muzike“ I 99 II SMŠ Beata Dudaš Prof. Ivan Varga
Andjela Vasiljević  – džez pevanje
Međunarodno takmičenje „Dani muzike“ I 98 III SMŠ Beata Dudaš Prof. Ivan Varga
Papp Miklós – džez pevanje
Međunarodno takmičenje „Dani muzike“ I 94 I SMŠ Beata Dudaš Prof. Ivan Varga
Emilia Tonković – klavir
Međunarodno takmičenje „Klavirske bajke“ I zlato I OMŠ Mate Kristina
Emilia Tonković – klavir Međunarodno takmičenje „Muzički momenti“ I 99 I OMŠ Mate Kristina
Iva Molnar
9. Međunarodno takmičenje tamburaša I/2 96.75

srebrna medalja

II SMŠ Mira Temunović Szarvas Bernadett
Marko Kujundžić
9. Međunarodno takmičenje tamburaša I/3 96.25
bronzana medalja
IV SMŠ Mira Temunović Mate Kristina
Ana Perčić 9. Međunarodno takmičenje tamburaša II/1 96.75 III OMŠ Vojislav Temunović Szarvas Bernadett
Palfi Peter 9. Međunarodno takmičenje tamburaša I/3 96.50
bronzana medalja
II SMŠ Vojislav Temunović Szarvas Bernadett
Anđela Horvacki 9. Međunarodno takmičenje tamburaša I/3 97.25
bronzana medalja
Mira Temunović Szarvas Bernadett
Marija Milanko – klavir  Međunarodno takmičenje “Zongoramesek laureat mlađih kategorija IV OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Luca Tilinko – violina 15. međunarodno takmičenje gudača „Kada cvrčci cvrče“ II 82 I SMŠ Pal Zsiga Németh György
Kurina Emanuel – violina 15. međunarodno takmičenje gudača „Kada cvrčci cvrče“ I II OMŠ Slobodan Stefanović
Jelić Petar – klavir 3. međunarodno takmičenje gudača „Zongoramesèk“ zlatna nagrada „Arany díj“ II pripremni Németh György
Godincs Dominik – klavir 3. međunarodno takmičenje gudača „Zongoramesèk“ premium zlatna nagrada “ Kiemelt arany díj“ I OMŠ Németh György
Lana Vlaović Međunarodno takmičenje-teorija muzike I 100 I OMŠ Nataša Kostadinović
Anastazija Kovač Međunarodno takmičenje- teorija muzike I 93 I OMŠ Nataša Kostadinović
Romić Petra Međunarodno takmičenje-teorija muzike I 100 II OMŠ Nataša Kostadinović
Nikolija Milanko Međunarodno takmičenje- teorija muzike I 95 II OMŠ Nataša Kostadinović
Mia Pavić Međunarodno takmičenje-teorija muzike I 91 II OMŠ Nataša Kostadinović
Pavla Omčikus Međunarodno takmičenje- teorija muzike II 82 II OMŠ Nataša Kostadinović
Mladen Đurđevski Međunarodno takmičenje- teorija muzike III 72 II OMŠ Nataša Kostadinović
Roko Piuković Međunarodno takmičenje- teorija muzike pohvala 66 II OMŠ Nataša Kostadinović
Danica Ivković Međunarodno takmičenje- teorija muzike pohvala 62 II OMŠ Nataša Kostadinović
Ognjen Orelj Međunarodno takmičenje- teorija muzike I 100 III OMŠ Nataša Kostadinović
Bakota Áron Međunarodno takmičenje- teorija muzike I 97 IV OMŠ Nataša Kostadinović
Jovana Buha Međunarodno takmičenje- teorija muzike I 100 V OMŠ Nataša Kostadinović
Una Vukmirica Međunarodno takmičenje- teorija muzike I 100 V OMŠ Nataša Kostadinović
Bakota Áron Međunarodno takmičenje- solfeđo I 100 IV OMŠ Nataša Kostadinović
Višnja Prćić – klavir Međunarodno takmičenje „Dani uzike“ I 97  I OMŠ Andrea Der Milovanović
Višnja Prćić – klavir III Međunarodno takmičenje „Zongoramesék“ zlatna nagrada „Arany dij“ I OMŠ Andrea Der Milovanović
Filip Reh Međunarodno takmičenje „Klavirske bajke“ zlatna nagrada III OMŠ mr Maja Repić
Aleksa Faćol Međunarodno takmičenje „Klavirske bajke“ zlatna nagrada V OMŠ mr Maja Repić
Anastasija Subašić Međunarodno takmičenje „S.E. Aphrodite Voice“ I laureat I SMŠ Aleksandra Ušumović Kornelije Vizin
Andrej Tompa
Međunarodno takmičenje udarača III I SMŠ Evetović Goran Mirna Mirkov Stes
Filip Poljaković
Međunarodno takmičenje udarača III IV OMŠ Evetović Goran Mirna Mirkov Stes
Samu Bianka i Lena Njegovan Međunarodno takmičenje četvororučnog sviranja srebro II pripremni Emeke Šoti Sobonja
Jovana Buha i Akacija Janković Međunarodno takmičenje zlato V OMŠ Emeke Šoti Sobonja
Orelj Ognjen Međunarodno takmičenje „Kornelije“ – teorija muzike I 100 III OMŠ Nataša Kostadinović
Bakota Áron Međunarodno takmičenje „Kornelije“ – teorija muzike I 97 IV OMŠ Nataša Kostadinović
Marija Bajović Međunarodno takmičenje „Kornelije“ – teorija muzike I 96 V OMŠ Nataša Kostadinović
Una Vukmirica Međunarodno takmičenje „Kornelije“ – teorija muzike I 95 V OMŠ Nataša Kostadinović
Jovana Buha Međunarodno takmičenje „Kornelije“ – teorija muzike I 92 V OMŠ Nataša Kostadinović
Bakota Aron Međunarodno takmičenje „Kornelije“ – solfeđo I 100 IV OMŠ Nataša Kostadinović
Bakota Aron Međunarodno takmičenje „Kornelije“ – slušanje i zapisivanje I 90,05 IV OMŠ Nataša Kostadinović
Filip Poljaković Međunarodno takmičenje udaračkih instrumenata – posvećeno Stevanu Strunjaševiću III IV OMŠ Goran Evetović Mirna Mirkov Stes
Andrej Tompa Međunarodno takmičenje udaračkih instrumenata – posvećeno Stevanu Strunjaševiću III I SMŠ Goran Evetović Mirna Mirkov Stes
Jelić Petar Međunarodno takmičenje „Fantast“ I 98,33 II pripremni Németh György
Kalina Đoković Međunarodno takmičenje „Fantast“ I 93 I OMŠ Mirna Mirkov Stes
Višnja Prćić Međunarodno takmičenje „Fantast“ I 96,67 I  OMŠ Andrea Der Milovanović
Sara Jović Međunarodno klavirsko takmičenje I 99, 40 I SMŠ Tara Glončak Karapandžić
Jovana Buha Međunarodno  takmičenje – Fantast I 99 V OMŠ Andrea Der Milovanović
Kalina Đoković Međunarodno klavirsko takmičenje – Slavenski I 96, 50 I OMŠ Mirna Mirkov Stes
Mihaela Ifković Međunarodno klavirsko takmičenje – Slavenski I 93 III OMŠ Mirna Mirkov Stes
Petra Ristić Međunarodno klavirsko takmičenje – Slavenski I 93 III OMŠ Mirna Mirkov Stes
Jovana Buha Međunarodno klavirsko takmičenje – Slavenski I 98,4 V OMŠ Andrea Der Milovanović
Marijan Ivanković Radaković Međunarodno klavirsko takmičenje – Fantast I 99 II OMŠ Miroslav Idić
Emeše Šimonji Međunarodno klavirsko takmičenje – Fantast I 98 II pripremni Teodora Mrkajić Mate Kristina
Spasoje Đurković Međunarodno klavirsko takmičenje – Fantast I 97 I OMŠ Teodora Mrkajić Mate Kristina
Nikolija Milanko Međunarodno klavirsko takmičenje – Fantast I 98 II OMŠ Teodora Mrkajić Mate Kristina
”Klavirski duo UR-MA Marija Milanko i Uroš Babić Međunarodno klavirsko takmičenje – Josip Slavenski laureat discipline za sve kategorije 100 IV OMŠ Mate Kristina, Tara Glončak Karapandžić
Marija Milanko Međunarodno klavirsko takmičenje – Josip Slavenski II 80 IV OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Višnja Prćić Međunarodno klavirsko takmičenje – Isidor Bajić I 99 I OMŠ Andrea Der Milovanović
Jovana Buha Međunarodno klavirsko takmičenje – Isidor Bajić I 99 V OMŠ Andrea Der Milovanović
Novak Marković Međunarodno klavirsko takmičenje – Isidor Bajić I 95 II pripremni Tijana Stojičić
Emeše Šimonji Međunarodno takmičenje mladih izvođača I 99,4 II pripremni Teodora Mrkajić
Nikolija Milanko Međunarodno takmičenje mladih izvođača I 99 II OMŠ Teodora Mrkajić
Marija Milanko Međunarodno klavirsko takmičenje – Isidor Bajić I 91 IV OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Lana Vlaović Međunarodno takmičenje iz solfeđa, teorije muzike i muzičkih oblika
Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2023“ – teorija muzike
I 94 I OMŠ Nataša Kostadinović
Anastazija Kovač Međunarodno takmičenje iz solfeđa, teorije muzike i muzičkih oblika
Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2023“ – teorija muzike
I 92 I OMŠ Nataša Kostadinović
Mladen Đurđevski Međunarodno takmičenje iz solfeđa, teorije muzike i muzičkih oblika
Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2023“ – teorija muzike
I 100 II OMŠ Nataša Kostadinović
Nikolija Milanko Međunarodno takmičenje iz solfeđa, teorije muzike i muzičkih oblika
Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2023“ – teorija muzike
I 100 II OMŠ Nataša Kostadinović
Danica Ivković Međunarodno takmičenje iz solfeđa, teorije muzike i muzičkih oblika
Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2023“ – teorija muzike
I 100 II OMŠ Nataša Kostadinović
Mia Pavić Međunarodno takmičenje iz solfeđa, teorije muzike i muzičkih oblika
Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2023“ – teorija muzike
I 100 II OMŠ Nataša Kostadinović
Petra Romić Međunarodno takmičenje iz solfeđa, teorije muzike i muzičkih oblika
Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2023“ – teorija muzike
I 100 II OMŠ Nataša Kostadinović
Pavla Omčikus Međunarodno takmičenje iz solfeđa, teorije muzike i muzičkih oblika
Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2023“ – teorija muzike
I 100 II OMŠ Nataša Kostadinović
Jana Čulljković Međunarodno takmičenje iz solfeđa, teorije muzike i muzičkih oblika
Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2023“ – teorija muzike
I 91 II OMŠ Nataša Kostadinović
Ognjen Orelj Međunarodno takmičenje iz solfeđa, teorije muzike i muzičkih oblika
Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2023“ – teorija muzike
I 98 III OMŠ Nataša Kostadinović
Bakota Aron Međunarodno takmičenje iz solfeđa, teorije muzike i muzičkih oblika
Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2023“ – teorija muzike
I 98,5 IV OMŠ Nataša Kostadinović
Jovana Buha Međunarodno takmičenje iz solfeđa, teorije muzike i muzičkih oblika
Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2023“ – teorija muzike
I 100 V OMŠ Nataša Kostadinović
Marija Bajović Međunarodno takmičenje iz solfeđa, teorije muzike i muzičkih oblika
Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2023“ – teorija muzike
I 94 V OMŠ Nataša Kostadinović
Una Vukmirica Međunarodno takmičenje iz solfeđa, teorije muzike i muzičkih oblika
Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2023“ – teorija muzike
I 94 V OMŠ Nataša Kostadinović
Mia Pavić Međunarodno takmičenje iz solfeđa, teorije muzike i muzičkih oblika
Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2023“ – teorija muzike
I 100 II OMŠ Nataša Kostadinović
Aron Bakota Međunarodno takmičenje iz solfeđa, teorije muzike i muzičkih oblika
Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2023“ – solfeđo
I 100 IV OMŠ Nataša Kostadinović
Anđela Horvacki Međunarodno takmičenje iz solfeđa, teorije muzike i muzičkih oblika
Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2023“ – teorija muzike
I 91 IV OMŠ Lejla Rustemović
Domanić Vivien Međunarodno takmičenje iz solfeđa, teorije muzike i muzičkih oblika
Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2023“ – teorija muzike
I 94 V OMŠ Lejla Rustemović
Vukov Lucija Međunarodno takmičenje iz solfeđa, teorije muzike i muzičkih oblika
Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2023“ – muzički oblici
II 87 III OMŠ Lejla Rustemović
Elena Đurđevski Međunarodno takmičenje iz solfeđa, teorije muzike i muzičkih oblika
Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2023“ – teorija muzike
I 98 III OMŠ Jovana Nedeljković
Sara Jović 33. Međunarodni konkurs za mlade pijaniste „Citta di Barletta I nagrada i specijalna nagrada za najbolje izvođenje dela iz epohe klasicizma I SMŠ Tara Glončak Karapandžić

OSTALA TAKMIČENJA

Ime i prezime ime takmičenja mesto bodovi razred profesor-mentor korepetitor
Ekipa
Anđela Vasiljević, Tamara Binić, Mila Bal Maravić, Dunja Jegdić
Okružno prvenstvo u streljaštvu II 568 III SMŠ Vladimir Katančić
Andjela Vasiljević Okružno prvenstvo u streljaštvu III 214 III SMŠ Vladimir Katančić
Martina Der Srpska solo pesma I IV SMŠ Herodek Eva Šoti Sobonja Emeke
Drakulić Anđela Srpska tradicionalna pesma II II OMŠ Tamara Štricki Seg
Jana Kuljić Srpska tradicionalna pesma I I OMŠ Tamara Štricki Seg
Mirna Šešum Srpska tradicionalna pesma I II OMŠ Tamara Štricki Seg
Anastasija Simunović Srpska tradicionalna pesma II III OMŠ Tamara Štricki Seg
Jovana Stojković Srpska tradicionalna pesma III IV OMŠ Tamara Štricki Seg
Anđela Maksimović Srpska tradicionalna pesma III III OMŠ Tamara Štricki Seg
Dejana Kovačević Srpska tradicionalna pesma III IV OMŠ Tamara Štricki Seg
Dragiša Saulić Srpska tradicionalna pesma III IV OMŠ Tamara Štricki Seg
Nevena Jovanović Srpska tradicionalna pesma III IV OMŠ Tamara Štricki Seg
Dora Mako Srpska tradicionalna pesma II IV SMŠ Tamara Štricki Seg
Biser Srpska tradicionalna pesma I I i II OMŠ Tamara Štricki Seg
Zlatnik Srpska tradicionalna pesma I III i IV OMŠ Tamara Štricki Seg
Gogolák Ida Pianissimo – baby kategorija I 99 I OMŠ Bacslia Tompa Brigitta
Petar Jelić Pianissimo – baby kategorija I 95 I OMŠ Német György
Dominik Godnić Pianissimo – I kategorija I 95 I OMŠ Német György
Emilia Tonković Pianissimo – I kategorija I 97 I OMŠ Mate Kristina
Bakota Medard Pianissimo – I kategorija I 99 II OMŠ Német György
Una Matoš Pianissimo – I kategorija I 93 I OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Višnja Prčić Pianissimo – I kategorija I 99 I OMŠ Saška Pankalujić
Mia Krivokuća Pianissimo – III kategorija I 98 III OMŠ Bacslia Tompa Brigitta
Marija Milanko Pianissimo – III kategorija I 93 IV OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Lucija Berta Pianissimo – III kategorija I 97 III OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Uroš Babić Pianissimo – IV kategorija I 95 IV OMŠ Mate Kristina
Jovana Buha Pianissimo – V kategorija I 97 V OMŠ Andrea Der Milovanović
Aro Oršolja Pianissimo – VI kategorija II 88 VI OMŠ Bačlija Tompa Brigita
Sara Jović Pianissimo – VII kategorija I 100 I SMŠ Tara Glončak Karapandžić
Danica Ivković 19. FESTIVAL VOJVODJANSKE TAMBURE I 94 II OMŠ Sonja Berta Tara Glončak Karapandžić
Ana Perčić 19. FESTIVAL VOJVODJANSKE TAMBURE I 92,33 III OMŠ Vojislav Temunović Szarvas Bernadet
Andjela Horvacki 19. FESTIVAL VOJVODJANSKE TAMBURE I 95 IV OMŠ Mira Temunović Szarvas Bernadet
Marta Sudarević 19. FESTIVAL VOJVODJANSKE TAMBURE I 94,66 IV OMŠ Sonja Berta Tara Glončak Karapandžić
Marta Vukmanov Šimokov 19. FESTIVAL VOJVODJANSKE TAMBURE I 92,33 IV OMŠ Sonja Berta Tara Glončak Karapandžić
Marija Cvijin 19. FESTIVAL VOJVODJANSKE TAMBURE I 97 VI OMŠ Sonja Berta Tara Glončak Karapandžić
Marko Crnković 19. FESTIVAL VOJVODJANSKE TAMBURE I 90,33 VI OMŠ Sonja Berta Tara Glončak Karapandžić
Božidar Cvijin 19. FESTIVAL VOJVODJANSKE TAMBURE II 87,66 VI OMŠ Sonja Berta Tara Glončak Karapandžić
Peter Palfi 19. FESTIVAL VOJVODJANSKE TAMBURE I 97,66 II SMŠ Vojislav Temunović Szarvas Bernadet
Iva Molnar 19. FESTIVAL VOJVODJANSKE TAMBURE I 96,33 II SMŠ Mira Temunović Szarvas Bernadet
Marko Kujundžić 19. FESTIVAL VOJVODJANSKE TAMBURE I 97,33 IV SMŠ Mira Temunović Mate Kristina
Kamerni sastav *Triola*

Članovi sastava – Marko Kujundžić, Peter Palfi, Lea Bagi, Iva Molnar, Iva Gabrić, Kornel Vizin

19. FESTIVAL VOJVODJANSKE TAMBURE I 96,33 Milan Pridraški
Dečiji tamburaški orkestar Muzičke škole Subotica 19. FESTIVAL VOJVODJANSKE TAMBURE I 96,66 Mira Temunović
Bakota Aron – violina FESTIVAL DEČIJEG MUZIČKOG STVARALAŠTVA II 89 IV OMŠ Bicskei Zita
Buha Jovana FESTIVAL MLADIH PIJANISTA I 97 V OMŠ Andrea Der Milovanović
Petar Jelić KLAVIRSKO TAKMIČENJE – Malta Piano Academy I 93.42 II pripremni Németh Görgy
Anastasija Subašić

 

SVETSKO TAKMIČENJE tradicionalnog pevanja I 91.5 I SMŠ Aleksandra Ušumović Kornelije Vizin
ZLATOVEZ

Mirela Vereš, Dora Mako, Tamara Banić

 

SVETSKO TAKMIČENJE tradicionalnog pevanja I 94.66 Tamara Štricki Seg
Orkestar „Presto“ XV festival gudača II 90 Marija Međeri
BISER

Jana Kuljić, Nikolina Ćalić, Anđela Bogdanović, Staša Mitrić, Emanuela Vukmanov Šimokov, Milica Stjepanović, Anđela Drakulić, Mirna Šešum

 

SVETSKO TAKMIČENJE tradicionalnog pevanja I 92.33 Tamara Štricki Seg
ZLATNIK

Jovana Stojković, Anđela Maksimović, Anastasija Simunović, Nevena Jovanović, Dejana Kovačević

 

SVETSKO TAKMIČENJE tradicionalnog pevanja I 90.66 Tamara Štricki Seg
Buha Jovana Festival mladih pijanista PIANISSIMO I 97 V OMŠ Andrea Der Milovanović
Hajvert Zalán „XII. Dunán innen, Tiszán túl“ u Horgošu zlatna nagrada II OMŠ Török Noémi
Tamara Banić Takmičenje u etno pevanju „Prvi ton“ druga nagrada III SMŠ Tamara Štricki Seg
Zlatovez – grupa
Takmičenje u etno pevanju „Prvi ton“ druga nagrada SMŠ Tamara Štricki Seg
Mirela Vereš, sa Stefanom Lazić Takmičenje u etno pevanju „Prvi ton“ druga nagrada IV SMŠ Tamara Štricki Seg
ORKESTAR:

Luca Tilinko Katalin Nadi Boglarka Apro Peter Palfi Kristof Kovač

Umetničko takmičenje srednjoškolaca – tradicionalna muzika II mesto SMŠ Čonka Ferenc
Vuk Džamić 66. FESTIVAL muzičkih i baletskih škola Srbije – timpani I 97,57 IV OMŠ Evetović Goran
Akacija Janković 66. FESTIVAL muzičkih i baletskih škola Srbije – klavir I 93 V OMŠ Šoti Sobonja Emoke
Filip Nađ 66. FESTIVAL muzičkih i baletskih škola Srbije – gitara I 90,43 IV OMŠ Ostojić Ljiljana
Teodora Tompa 66. FESTIVAL muzičkih i baletskih škola Srbije – klarinet I 93,86 III OMŠ Kondić Lazar
Dečiji tamburaški orkestar  66. FESTIVAL muzičkih i baletskih škola Srbije I 96,67 OMŠ Mira Temunović
Sofija Đurić Okružno takmičenje u atletici – skok u vis II III SMŠ Vladimir Katančić
Majda Tumbas Okružno takmičenje u atletici – skok u dalj II III SMŠ Vladimir Katančić
Anđela Vasiljević Okružno takmičenje u atletici – 100m III III SMŠ Vladimir Katančić
Tamara Banić Okružno takmičenje u atletici – 400m III III SMŠ Vladimir Katančić
Dora Mako Okružno takmičenje u atletici – bacanje kugle III IV SMŠ Dejan Vuković
Antonio Konc 56. Umetničko takmičenje srednjoškolaca – kategorija pevanje I II SMŠ Žužana Sabo
Anastasija Subašić Takmičenje solo pevača „Obzorja na Tisi“ I-1 I SMŠ Aleksandra Ušumović
Hajvert Zalán Takmičenje tradicionalnog pevanja“III. Citera pendüljön, ének zendüljön“ zlatna nagrada II OMŠ Török Noémi
Krisztián Emese Takmičenje tradicionalnog pevanja“III. Citera pendüljön, ének zendüljön“ srebrna nagrada II OMŠ Török Noémi
Nagy Zsóka Takmičenje tradicionalnog pevanja“III. Citera pendüljön, ének zendüljön“ srebrna nagrada II OMŠ Török Noémi
Grupa “Zlatovez” Tamara Banić, Nevena Jovanović, Dora Mako, Mirela Vereš, Dejana Kovačević, Jovana Stojković i Anastasija Simunović Vokalni etno festival mladih u Negotinu I 98 SMŠ Tamara Štricki Seg
 

 

 

ŠKOLSKA TAKMIČENJA

Ime i prezime ime takmičenja mesto bodovi razred profesor -mentor
Vlaović Luka Drugo školsko takmičenje gitarista I/1 94 II pripremni Cindel Norbert
Vuković Filip Drugo školsko takmičenje gitarista I/2 93 II pripremni Cindel Norbert
Babić Petra Drugo školsko takmičenje gitarista I/1 99 I OMŠ Kučera Noemi
Mitrić Milena Drugo školsko takmičenje gitarista I/2 97 I OMŠ Ljiljana Ostojić
Đukić Tamara Drugo školsko takmičenje gitarista I/3 96 I OMŠ Kučera Noemi
Rajsli Gréta Drugo školsko takmičenje gitarista I/4 94 I OMŠ Kučera Noemi
Toljagić Marko Drugo školsko takmičenje gitarista I/5 93 I OMŠ Kučera Noemi
Čabarkapa Danilo Drugo školsko takmičenje gitarista I/6 92 I OMŠ Kučera Noemi
Fremond Ádám Drugo školsko takmičenje gitarista I/7 91 I OMŠ Cindel Norbert
Đurđevski Mladen Drugo školsko takmičenje gitarista I/1 95 II OMŠ Ljiljana Ostojić
Popović Nina Drugo školsko takmičenje gitarista I/2 94 II OMŠ Ljiljana Ostojić
Simon Dorotea Drugo školsko takmičenje gitarista I/3 91 II OMŠ Ištvan Balažević
Kamber Ilija Drugo školsko takmičenje gitarista I/4 90 II OMŠ Marko Srđević
Vuković Stefan Drugo školsko takmičenje gitarista II/1 88 II OMŠ Cindel Norbert
Medojević Aleksa Drugo školsko takmičenje gitarista II/2 86 II OMŠ Kučera Noemi
Lazović Dunja Drugo školsko takmičenje gitarista I/1 95 III OMŠ Marko Srđević
Orelj Ognjen Drugo školsko takmičenje gitarista I/2 94 III OMŠ Ljiljana Ostojić
Otašević Manojlo Drugo školsko takmičenje gitarista II/1 88 III OMŠ Kučera Noemi
Kockar Maksim Drugo školsko takmičenje gitarista II/2 86 III OMŠ Ljiljana Ostojić
Nagy Kanász Kata Drugo školsko takmičenje gitarista II/3 85 III OMŠ Kučera Noemi
Radonjić Martin Drugo školsko takmičenje gitarista II/4 83 III OMŠ Cindel Norbert
Pantović Aleksa Drugo školsko takmičenje gitarista III/1 79 III OMŠ Ištvan Balažević
Terzin Mihajlo Drugo školsko takmičenje gitarista III/2 78 III OMŠ Ištvan Balažević
Marić Vanja Drugo školsko takmičenje gitarista pohvala 65 III OMŠ Ljiljana Ostojić
Nađ Filip Drugo školsko takmičenje gitarista I/1 97 IV OMŠ Ljiljana Ostojić
Kecman Dušan Drugo školsko takmičenje gitarista I/2 96 IV OMŠ Marko Srđević
Bogdán Dalma Drugo školsko takmičenje gitarista II/1 88 IV OMŠ Kučera Noemi
Iveljić Matija Drugo školsko takmičenje gitarista II/2 84 IV OMŠ Ljiljana Ostojić
Šefčić Simona Drugo školsko takmičenje gitarista I/1 100 VI OMŠ Marko Srđević
Jurčak Katarina Drugo školsko takmičenje gitarista I/2 99 V OMŠ Marko Srđević
Čabarkapa Lena Drugo školsko takmičenje gitarista II/1 88 VI OMŠ Marko Srđević
Szécsi Tamás Drugo školsko takmičenje gitarista II/2 86 VI OMŠ Marko Srđević
Arnold Tamás Drugo školsko takmičenje gitarista II/3 82 V OMŠ Ištvan Balažević
Lulić Dario Drugo školsko takmičenje gitarista pohvala 65 V OMŠ Cindel Norbert
Kosányi Kristóf Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 99 II pripremni Dér Milovanović Andrea
Teodor Trajković Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 98 II pripremni Duško Aleksandrović
Petra Moravčić Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 98 II pripremni Tijana Stojičić
Mia Maličević Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 99 II pripremni Bíró Tirjung Ildikó
Aleksej Kockar Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 99 II pripremni Dér Milovanović Andrea
Novak Marković Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 100 II pripremni Tijana Stojičić
Lucia Telečki Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 99 II pripremni Papilion Judit
Dunja Kosović Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 99 II pripremni Bíró Tirjung Ildikó
Milana Vukmirica Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 99 II pripremni Bíró Tirjung Ildikó
Samu Bianka Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 100 II pripremni Sóti Szobonya Emőke
Višnja Prćić Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 100 1. OMŠ Dér Milovanović Andrea
Moravčić Nina      Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 95 1. OMŠ Barlai Edit
Una Matoš       Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 99 1. OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Sofija Kovačević      Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 98 1. OMŠ Vizin Kornelije
Miljana Bajčetić       Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 100 1. OMŠ Bíró Tirjung Ildikó
Kalina Đoković      Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 100 1. OMŠ Mirna Mirkov Stes
Ana Lazar    Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 99 1. OMŠ Stefanović Krecul Marija
Lana Vlaović Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 98 1. OMŠ Bíró Tirjung Ildikó
Gogolák Ida     Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 99 1. OMŠ Bacslia Tompa Brigitta
Smilja Medić Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 97 1. OMŠ Maja Repić
Nađa Marinović    Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 97 1. OMŠ Duško Aleksandrović
Emilia Tonković Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 98 1. OMŠ Máté Krisztina
Godnics Dominik      Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 100 1. OMŠ Németh György
Ena Lučić           Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 97 1. OMŠ Bacslia Tompa Brigitta
Jakov Ivanković Radaković Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 99 1. OMŠ Máté Krisztina
Kovács Luca Heléna       Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 96 1. OMŠ Bacslia Tompa Brigitta
Lola Zvekić Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 99 2. OMŠ Papilion Judit
Dulić Mateja Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 97 2. OMŠ Bacslia Tompa Brigitta
Dudás Ivett Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 98 2. OMŠ Sóti Szobonya Emőke
Farkas Zoltán Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 99 2. OMŠ Bacslia Tompa Brigitta
Milica Uvalin Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 96 2. OMŠ Duško Aleksandrović
Petra Romić Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 100 2. OMŠ Stefanović Krecul Marija
Helena Vojnić Tunić Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 100 2. OMŠ Bíró Tirjung Ildikó
Viktor Laslo Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 98 2. OMŠ Mirna Mirkov Stes
Una Horvacki Krkljuš Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 99 2. OMŠ Bíró Tirjung Ildikó
Katarina Vukadinović Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 99 2. OMŠ Mirna Mirkov Stes
Stantić Lana Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 99 2. OMŠ Barlai Edit
Iskra Rajković Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 100 2. OMŠ Mirna Mirkov Stes
Đurđevski Elena Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 98 3. OMŠ Bacslia Tompa Brigitta
Mihajlović Anđela Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 97 3. OMŠ Barlai Edit
Mihaela Ifković Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 97 3. OMŠ Mirna Mirkov Stes
Filip Reh Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 99 3. OMŠ Maja Repić
Maksim Jermolenko Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 100 3. OMŠ Németh György
Varga Botond Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 96 3. OMŠ Sóti Szobonya Emőke
Katona Réka Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 97 3. OMŠ Sóti Szobonya Emőke
Petra Ristić Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 99 3. OMŠ Mirna Mirkov Stes
Sarajlić Srna Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 100 3. OMŠ Sóti Szobonya Emőke
Marija Milanko       Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 100 4. OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Anđela Bogdanović Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 96 4. OMŠ Papilion Judit
Luka Ivazović    Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 97 4. OMŠ Duško Aleksandrović
Uroš Babić  Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 99 4. OMŠ Máté Krisztina
Lazar Asković Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 98 4. OMŠ Bíró Tirjung Ildikó
Lara Dubicsánac  Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 97 4. OMŠ Papilion Judit
Teodora Đurasović    Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 90 5. OMŠ Szarvas Bernadett
Aleksa Faćol     Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” II 89 5. OMŠ Maja Repić
Sofija Rašković Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” II 88 5. OMŠ Mirna Mirkov Stes
Nazifa Ćenaj Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” II 87 5. OMŠ Mirna Mirkov Stes
Hana Jovanović    Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” II 88 5. OMŠ Maja Repić
Milica Prćić  Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” II 87 5. OMŠ Szarvas Bernadett
Elena Dulić  Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” II 88 5. OMŠ Mirna Mirkov Stes
Apró Orsolya Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 99 6. OMŠ Bacslia Tompa Brigitta
Petar Batas Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 97 6. OMŠ Maja Repić
Martina Cvijin Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 98 6. OMŠ Maja Repić
Hajdu Eszter Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 98 6. OMŠ Bíró Tirjung Ildikó
Bózsits Noémi Peto školsko takmičenje klavirista “Piano art” I 97 6. OMŠ Bíró Tirjung Ildikó
David Kujundžić Četvrto školsko takmičenje

“Zvuci harmonike”

I-1 99 I omš I. Lošić
Sofija Savić Četvrto školsko takmičenje

“Zvuci harmonike”

I-2 98 II prip. I. Lošić
David Kovačević Četvrto školsko takmičenje

“Zvuci harmonike”

I-3 97 II prip. I. Lošić
Ognjen Buha Četvrto školsko takmičenje

“Zvuci harmonike”

I-4 96 I omš A. Lukić
Mihajlo Nikutović Četvrto školsko takmičenje

“Zvuci harmonike”

I-5 95 II prip. I. Lošić
Dejan Kojić Četvrto školsko takmičenje

“Zvuci harmonike”

I-6 94 I omš M. Idić
Saša Srđenović Četvrto školsko takmičenje

“Zvuci harmonike”

I-6 94 II prip. A. Lukić
Marijan I. Radaković Četvrto školsko takmičenje

“Zvuci harmonike”

I-1 98 II omš M. Idić
Ilija Čudić Četvrto školsko takmičenje

“Zvuci harmonike”

I-2 95 II omš I. Lošić
Filip Kovčin Četvrto školsko takmičenje

“Zvuci harmonike”

I-3 92 II omš A. Lukić
Dušan Mraović Četvrto školsko takmičenje

“Zvuci harmonike”

I-1 91 IV omš I. Lošić
Mila Rašović Četvrto školsko takmičenje

“Zvuci harmonike”

II-1 88 III omš A. Lukić
Filip Muharemović Četvrto školsko takmičenje

“Zvuci harmonike”

II-2 84 III omš I. Lošić
Uroš R. Vranić Četvrto školsko takmičenje

“Zvuci harmonike”

II-3 83 III omš A. Lukić
Dimitrije Ostojić Četvrto školsko takmičenje

“Zvuci harmonike”

III 78 IV omš A. Lukić
Đorđe Marković Četvrto školsko takmičenje

“Zvuci harmonike”

I-1 92 VI omš M. Idić
Višnja Vilov Četvrto školsko takmičenje

“Zvuci harmonike”

I-2 90 VI omš I. Lošić
Marija Bajović Četvrto školsko takmičenje

“Zvuci harmonike”

II-1 85 V omš I. Lošić
Danilo Milanko Četvrto školsko takmičenje

“Zvuci harmonike”

II-2 80 VI omš A. Lukić
Marko Zelić Četvrto školsko takmičenje

“Zvuci harmonike”

III 75 VI omš M. Idić
Aleksandar Stojković Četvrto školsko takmičenje

“Zvuci harmonike”

Pohvala Pohvala V omš M. Idić
Nikola Babić Četvrto školsko takmičenje

“Zvuci harmonike”

Pohvala Pohvala VI omš M. Idić
Slavoljub Marić Četvrto školsko takmičenje

“Zvuci harmonike”

III-1 75 II smš A. Lukić
Sandra Pejatović Četvrto školsko takmičenje

“Zvuci harmonike”

III-2 74 IV smš I. Lošić
Miljković David Prvo školsko takmičenje gudača I 96 I OMŠ Pal Žiga
Margit Dalma Prvo školsko takmičenje gudača I 91 I OMŠ Stefanović Slobodan
Gogolák Ádám Prvo školsko takmičenje gudača I 92 I OMŠ Szűcs Dávid
Wild Nađa   Prvo školsko takmičenje gudača I 98 I OMŠ Molnar Viktor
Majkić Lazar            Prvo školsko takmičenje gudača I 94 II OMŠ Pal Žiga
Szikora Lili   Prvo školsko takmičenje gudača I 97 I OMŠ Szűcs Dávid
Petra Zarić   Prvo školsko takmičenje gudača I 97 I OMŠ Milena Radović
Matović Anđela     Prvo školsko takmičenje gudača I 95 I OMŠ Zita Bičkei
Kurina Ferenc Prvo školsko takmičenje gudača I 99 II OMŠ Szűcs Dávid
Stojaković Vukašin            Prvo školsko takmičenje gudača I 100 I OMŠ Molnar Viktor
Đorđe Janjić            Prvo školsko takmičenje gudača I 96 II OMŠ Kučera V. Đerđi
Katarina Kovačev        Prvo školsko takmičenje gudača I 96 II OMŠ Pal Žiga
Kurina Emanuel       Prvo školsko takmičenje gudača I 98 II OMŠ Stefanović Slobodan
Elena Samardžić Prvo školsko takmičenje gudača I 99 II OMŠ Zita Bičkei
Jovan Đokić Prvo školsko takmičenje gudača I 91 II OMŠ Slobodan Stefanović
Uroš Vukojević Prvo školsko takmičenje gudača I 95 III OMŠ Molnar Viktor
Szenci Lilienn Prvo školsko takmičenje gudača I 95 III OMŠ Zsiga Pál
Tatjana Dončeko Prvo školsko takmičenje gudača I 96 III OMŠ Zsiga Pál
Juhász Teodóra Prvo školsko takmičenje gudača I 93 III OMŠ Bicskei Zita
Jovan Knežević Prvo školsko takmičenje gudača I 95 III OMŠ Slobodan Stefanović
Marjan Rajković Prvo školsko takmičenje gudača I 93 IV OMŠ Molnar Viktor
Kolozsi Anna            Prvo školsko takmičenje gudača I 100 IV OMŠ Zsiga Pál
Katarina Đorđević Prvo školsko takmičenje gudača I 93 Bicskei Zita
Tuco Teodora Prvo školsko takmičenje gudača I 95 IV OMŠ Kučera V. Đerđi
Bakota Áron            Prvo školsko takmičenje gudača I 91 IV OMŠ Bicskei Zita
Jelena Miljković Prvo školsko takmičenje gudača I 99 V OMŠ Tamaš Kiš
Faddi Lilla Prvo školsko takmičenje gudača I 97 I SMŠ Szűcs Dávid
Leorenta Ćenaj Prvo školsko takmičenje gudača I 98 II SMŠ Milena Radović
Rédler Gabriella Prvo školsko takmičenje gudača I 93 III SMŠ Zsiga Pál
Majda Tumbas         Prvo školsko takmičenje gudača I 94 III SMŠ Kučera V. Đerđi
Dunja Jegdić Prvo školsko takmičenje gudača I 97 III SMŠ Kurina Viktorija

PRIZNANJA

Ime i prezime institucija mesto priznanje profesor-mentor korepetitor
Odseku za tradicionalno pevanje Muzičke škole Subotica u kategoriji narodne muzike Udruženje mađarskih horova i ansambala narodne muzike – KÓTA Budimpešta za posvećen i visokokvalitetan rad kao i za značajan doprinos u očuvanju i prenošenju vojvođanske tradicionalne narodne muzike Dragani Nikolić – direktorici škole,

Tamari Štricki Seg – šefu odseka i

Noemi Terek – nastavniku tradicionalnog pevanja

2021/2022

REPUBLIČKA TAKMIČENJA

Ime i prezime ime takmičenja mesto bodovi razred profesor-mentor korepetitor
Ognjen Orelj 29. Republičko takmičenje
iz solfeđa i teorije muzike
I 100 2. OMŠ Nataša Kostandinović
Bakota Áron 29. Republičko takmičenjeiz solfeđa i teorije muzike I 100 3. OMŠ Nataša Kostandinović
Marko Čović 29. Republičko takmičenjeiz solfeđa i teorije muzike I 100 4. OMŠ Lejla Rustemović
Berta Doris 29. Republičko takmičenje
iz solfeđa i teorije muzike
I 100 4. OMŠ Lejla Rustemović
Marija Bajović 29. Republičko takmičenjeiz solfeđa i teorije muzike I 99 4. OMŠ Nataša Kostandinović
Jovana Buha 29. Republičko takmičenjeiz solfeđa i teorije muzike II 86 4. OMŠ Nataša Kostadinović  

 

Szűcs Mariann 29. Republičko takmičenje
iz solfeđa i teorije muzike
II 85 4. OMŠ Nataša Kostadinović
Iva Radovanović 29. Republičko takmičenjeiz solfeđa i teorije muzike II 80 4. OMŠ Nataša Kostandinović
Una Vukmirica 29. Republičko takmičenjeiz solfeđa i teorije muzike III 76 4. OMŠ Nataša Kostadinović
Juhász Leóna 

 

29. Republičko takmičenje
iz solfeđa i teorije muzike –VII b kategorija
I 100 SMŠ Čikoš Kristina
Jovan Tomić

 

29. Republičko takmičenje
iz solfeđa i teorije muzike –VII b kategorija
I 99.5 SMŠ Nina Milosavljević
Iva Gabrić 29. Republičko takmičenje
iz solfeđa i teorije muzike –VII b kategorija
I 97 SMŠ Nina Milosavljević
Kristina Stankov 29. Republičko takmičenje
iz solfeđa i teorije muzike –VII b kategorija
II 94 SMŠ Nina Milosavljević
Anthea Marijić 29. Republičko takmičenje
iz solfeđa i teorije muzike –VII b kategorija
II 93 SMŠ Nina Milosavljević
Iva Molnar 29. Republičko takmičenje
iz solfeđa i teorije muzike –VII b kategorija
II 91.5 SMŠ Nina Milosavljević
Ema Trifković 29. Republičko takmičenje
iz solfeđa i teorije muzike –VIII b kategorija
II 93.5 SMŠ Nina Milosavljević
Nyers Bakó Ramóna 29. Republičko takmičenje
iz solfeđa i teorije muzike –IX b kategorija
I 100 SMŠ Čikoš Kristina
Katarina Ivanković Radaković 29. Republičko takmičenje
iz solfeđa i teorije muzike –IX b kategorija
I 97 SMŠ Nina Milosavljević
Katarina Ivanković Radaković 29. Republičko takmičenje
iz solfeđa i teorije muzike –IX a kategorija
II 92.33 SMŠ Čikoš Kristina
Katarina Ivanković Radaković 29. Republičko takmičenje
iz solfeđa i teorije muzike –Predmet harmonija
I 97 SMŠ Nina Milosavljević
Danijela Zvekić 29. Republičko takmičenje
iz solfeđa i teorije muzike –Predmet harmonija
I 95.50 SMŠ Nina Milosavljević
Ema Trifković 29. Republičko takmičenje
iz solfeđa i teorije muzike –Predmet harmonija
I 95.50 SMŠ Nina Milosavljević
Strahinja Segedinski 29. Republičko takmičenje
iz solfeđa i teorije muzike –Predmet harmonija
I 92 SMŠ Nina Milosavljević
Zvekić Danijela Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – klavir III 79.60 IV SMŠ Emeke Šoti Sobonja /
Vukov Lucija Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – flauta III 83.20 II SMŠ Molnar Vincer Kristina
Tonković Emilia Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – klavir I 97  II OMŠ Kristina Mate /
Tompa Teodora Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – klarinet I 98.33 II OMŠ Lazar Kondić Saška Pankalujić
Šurjan Čongor Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – truba I 95 III SMŠ Lenard Gužvanj Duško Aleksandrović
Stankov Kristina Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – flauta III 83.60 I SMŠ Molnar Vincer Kristina Mirna Mirkov Stes
Popović Jelena Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – klavir II 94 V OMŠ Kristina Mate /
Pavić Nikola Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – horna I 99 II OMŠ Bela Anišić Saška Pankalujić
Pašagić Luka Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – horna II 94.33 IV OMŠ Bela Anišić Saška Pankalujić
Nađ Dorina Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – flauta III 84.40 V OMŠ Jelena Trebaticki Tijana Stojičić
Milanko Marija Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – klavir II 85 III OMŠ Tara Glončak Karapandžić /
Milanko Nikolija Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – klarinet I 95.33 I OMŠ Teodora Mrkajić Kristina Mate
Matković Miloš Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – klarinet II 86.67 IV OMŠ Lazar Kondić Saška Pankalujić
Maksimović Anđela Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – tradicionalno pevanje II 87.33 II OMŠ Tamara Štricki Seg /
Mako Dora Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – tradicionalno pevanje I 95.00 III SMŠ Tamara Štricki Seg /
Liščević Leon Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – saksofon I 98.67 II OMŠ Nikola Macura Nemet Đerđ
Lazić Stefana Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – tradicionalno pevanje I 100 IV SMŠ Tamara Štricki Seg /
Jović Sara Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – klavir I 99 VI OMŠ Tara Glonačak Karapandžić /
Jovanović Nevena Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – tradicionalno pevanje II 93.67 III OMŠ Tamara Štricki Seg /
Janković Akacija Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – klavir III 78.00 IV OMŠ Emeke Šoti Sobonja /
Hardi Emil Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – fagot I 95.00 III OMŠ Mihalj Sič Duško Aleksandrović
Galešev Anja Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – solo pevanje I 95.20 IV SMŠ Tamara Marković Milivoje Veljić
File Nikola Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – fagot II 93.00 IV OMŠ Mihalj Sič Duško Aleksandrović
Džamić Nevena Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – flauta II 85.80 II OMŠ Jelena Trebaticki Tijana Stojičić
Domanić Vivien Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – klarinet I 97 IV OMŠ Lazar Kondić Saška Pankalujić
Čović Marko Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – saksofon II 93.33 IV OMŠ Nikola Macura Nemet Đerđ
Colić Mate Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – solo pevanje II 93.60 I SMŠ Tamara Marković Milivoje Veljić
Burnać Teodora Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – flauta III 82.60 II OMŠ Jelena Trebaticki Tijana Stojičić
Buha Jovana Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – klavir III 84.00 IV OMŠ Emeke Šoti Sobonja /
Berta Lucija Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – klavir III 81.20 II OMŠ Tara Glonačak Karapandžić /
Banić Tamara Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022.- tradicionalno pevanje II 85.33 II SMŠ Tamara Štricki Seg /
Bajčetić Miljana Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – klavir II 92.40 II OMŠ Ildiko Biro Tirjung /
Asković Lazar Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – klavir I 95 III OMŠ Ildiko Biro Tirjung /
Neklasični ansambl – Subotica

Kristina Stankov (flauta), Lucija Vukov (flauta), Leona Juhas (klavir)

Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – neklasični ansambli III 81.75 SMŠ Teodora Mrkajić /
Zlatovez

Tamara Banić, Mirela Vereš, Dora Mako, Stefana Lazić

Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – grupno pevanje I 100 SMŠ Tamara Štricki Seg /
Mali zlatovez

Anđela Maksimović,
Nevena Jovanović,
Mirna Šešum,
Dejana Kovačević,
Elena Mukić,
Anamarija Kuntić,
Jovana Stojković,
Anastasija Simunović,
Anđela Drakulić

Republičko takmičenje muzičkih škola Srbije 2022. – grupno pevanje I 99 OMŠ Tamara Štricki Seg /
 
 

MEĐUNARODNA TAKMIČENJA

Ime i prezime Naziv takmičenja mesto bodovi razred Profesor-mentor korepetitor
Jovana Buha       VIII međunarodni festival klavira BRONZANA NAGRADA Emeke Šoti Sobonja
Sara Jović Međunarodno takmičenje „Zongoramesek“, Baja, Mađarska NAGRADA NAJVIŠEG RANGA VI omš /osztály Tara Glončak Karapandžić
Sara Jović Međunarodno takmičenje „Davorin Jenko“, Beograd I NAGRADA/ DÍJ VI omš /osztály Tara Glončak Karapandžić
Sara Jović Međunarodno takmičenje mladih pijanista Šabac I NAGRADA VI omš /osztály Tara Glončak Karapandžić
Asković Lazar Međunarodno takmičenje „Mihajlo Vukodragović“ I NAGRADA 96.7 bodova/ pont III omš /osztály Biro T. Ildiko
Katarina Ivanković Radaković Međunarodno takmičenje iz teorije muzike I NAGRADA 100 bodova III SMŠ Nina Milosavljević
Ema Trifković Međunarodno takmičenje iz teorije muzike I NAGRADA 100 bodova II SMŠ Nina Milosavljević
Iva Gabrić Međunarodno takmičenje iz teorije muzike I NAGRADA 96 bodova I SMŠ Nina Milosavljević
Jovan Tomić Međunarodno takmičenje iz teorije muzike II NAGRADA 94.5 bodova I SMŠ Nina Milosavljević
Kristina Stankov Međunarodno takmičenje iz teorije muzike III NAGRADA 86 bodova I SMŠ Nina Milosavljević
Molnar Iva Međunarodno takmičenje iz teorije muzike učešće 78 bodova I SMŠ Nina Milosavljević
Bakota Àron Internacionalno takmicenja iz solfedja i teorije muzike – solfeđo I NAGRADA 97 poena III OMŠ Nataša Kostandinović
Ognjen Orelj Internacionalno takmicenja iz solfedja i teorije muzike – teorija muzike I NAGRADA 97 poena II OMŠ Nataša Kostandinović
Bakota Àron Internacionalno takmicenja iz solfedja i teorije muzike – teorija muzike I NAGRADA 100 poena III OMŠ Nataša Kostandinović
Marija Bajović Internacionalno takmicenja iz solfedja i teorije muzike – teorija muzike I NAGRADA 100 poena III OMŠ Nataša Kostandinović
Jovana Buha Internacionalno takmicenja iz solfedja i teorije muzike – teorija muzike I NAGRADA 90 poena IV OMŠ Nataša Kostandinović
Anđela Horvacki 8. Međunarodno natjecanje tamburaša – Požega I NAGRADA 96,83 III OMŠ Mira Temunović Saška Pankalujić
Ana Perčić 8. Međunarodno natjecanje tamburaša – Požega II NAGRADA 93,83 II OMŠ Vojislav Temunović Saška Pankalujić
Marko Kujundžić 8. Međunarodno natjecanje tamburaša – Požega II NAGRADA 93,67 III SMŠ Mira Temunović Saška Pankalujić
Iva Molnar 8. Međunarodno natjecanje tamburaša – Požega II NAGRADA 93 I SMŠ Mira Temunović Saška Pankalujić
Palfi Peter 8. Međunarodno natjecanje tamburaša – Požega III NAGRADA 88,67 I SMŠ Vojislav Temunović Saška Pankalujić
Kamerni sastav LAPO-LAPO 8. Međunarodno natjecanje tamburaša – Požega I NAGRADA 95,50 Mira Temunović Saška Pankalujić
Sara Jović
Sirmium music fest I NAGRADA 100 VI OMŠ Glončak Karapandžić Tara 
Sara Jović
Međunarodno pijanističko takmičenje „Slavenski“ I NAGRADA

laureat takmičenja

100 VI OMŠ Glončak Karapandžić Tara 
Mihaela Ifković
Međunarodno pijanističko takmičenje „Slavenski“ I NAGRADA 93,2 II OMŠ Mirna Mirkov Stes
Muzičke iskrice
Jelena Popović i Sara Jović
Međunarodno pijanističko takmičenje „Slavenski“ I NAGRADA 100 V i VI OMŠ Mate Kristina i Glončak Karapandžić Tara 
Nikolija Milanko Međunarodno takmičenje Kosta Manojlović, Zemun-klarinet I NAGRADA 98.66 I OMŠ Teodora Mrkajić Kristina Mate
Đorđe Marković Međunarodno pijanističko takmičenje „Fantast“, Bečej -harmonika I NAGRADA 92 V OMŠ Idić Miroslav
Teodora Tompa Međunarodno pijanističko takmičenje „Fantast“ – klarinet
I NAGRADA 97.67 I OMŠ Lazar Kondić Saška Pankalujić
Luka Ivazović Međunarodno pijanističko takmičenje „Fantast“ II NAGRADA 80 III OMŠ Duško Aleksandrović
Lazar Asković Međunarodno pijanističko takmičenje „Uljus“, Smederevo (online) I NAGRADA 97.25 III OMŠ Bíró Tirjung Ildikó
Sara Jović Zemun international music competition II NAGRADA 91.60 VI OMŠ Glončak Karapandžić Tara
Racić Željana Međunarodni festival „Muzičko proleće“ II NAGRADA 86 I OMŠ Glončak Karapandžić Tara
Andrašić Dunja Međunarodni festival „Muzičko proleće“ II NAGRADA 84 I OMŠ Glončak Karapandžić Tara
Berta Lucija Međunarodni festival „Muzičko proleće“ I NAGRADA 97 II OMŠ Glončak Karapandžić Tara
Milanko Marija Međunarodni festival „Muzičko proleće“ I NAGRADA 92 III OMŠ Glončak Karapandžić Tara
Emilija Tonković Međunarodni festival „Muzičko proleće“ I NAGRADA 98 II pripremni Kristina Mate
Kiss Virag Međunarodni festival „Muzičko proleće“ I NAGRADA 95 II OMŠ Kristina Mate
Uroš Babić Međunarodni festival „Muzičko proleće“ I NAGRADA 92 III OMŠ Kristina Mate
Dominik Sarić Lukendić Međunarodni festival „Muzičko proleće“ I NAGRADA 91 I OMŠ Kristina Mate

OSTALA TAKMIČENJA

Ime i prezime Naziv takmičenja mesto bodovi razred profesor-mentor korepetitor
Jovana Buha Festival ozbiljne muzike panonske regije 3 IV OMŠ Šoti Sobonja Emeke
Ištvan Sakač 4a,

Strahinja Segeninski 4a  Ilija Cvetković 2a

Okružno takmičenje u streljaštvu 2 II, IV SMŠ Vladimir Katančić
Zvekić Danijela 4a

Dunja Jegdić 2a

Anđela Vasiljević 2a

Okružno takmičenje u streljaštvu 2 II, IV SMŠ Dejan Vuković, Vladimir Katančić
Anja Galešev

Tamara Banić

Mila Bal Maravić

Željana Simić

Majada Tumbas

Dora Mako

Okružno prvenstvo u atletici -ekipno 1  SMŠ Dejan Vuković, Vladimir Katančić
Mila Bal Maravić Okružno prvenstvo- 800 m 3  SMŠ Vladimir Katančić
Majada Tumbas Okružno prvenstvo – skok u dalj 2  SMŠ Vladimir Katančić
Željana Simić Okružno prvenstvo – skok u vis 2  SMŠ Vladimir Katančić
Dora Mako Okružno prvenstvo – bacanje kugle 2 SMŠ Vladimir Katančić
Galešev,Banić,Simić,Tumbas Okružno prvenstvo – štafeta 1 SMŠ Dejan Vuković, Vladimir Katančić
Ištvan Sakač Okružno prvenstvo- skok u vis 1 IV SMŠ Vladimir Katančić
Aleksandar Nađ Okružno prvenstvo- skok u dalj 2 III SMŠ Dejan Vuković, Vladimir Katančić
Relja Plavšić Okružno prvenstvo- bacanje kugle 3 IV SMŠ  Vladimir Katančić
Željana Simić Okružno prvenstvo u plivanju- disciplina delfin 1 III SMŠ Dejan Vuković
Ana Perčić XVIII Festival vojvodjanske tambure, Tereksentmikloš PRVA /2

NAGRADA

ELSŐ /2 DÍJ

92,00

bodova / pont

II omš /osztály

 

Vojislav Temunović Saška Pankalujić
Andjela Horvacki XVIII Festival vojvodjanske tambure, Tereksentmikloš PRVA/1

NAGRADA

ELSŐ /1  DÍJ

98,00

bodova / pont

III omš /osztály Mira Temunović Saška Pankalujić
Božidar Cvijin XVIII Festival vojvodjanske tambure, Tereksentmikloš DRUGA/1

NAGRADA  MÁSODIK /1 DÍJ

87,33

bodova / pont

V omš /osztály Sonja Berta Bíró Viola
Marko Crnković

 

XVIII Festival vojvodjanske tambure, Tereksentmikloš DRUGA /2

NAGRADA  MÁSODIK /2 DÍJ

86.00

bodova / pont

 

V omš /osztály

 

Sonja Berta Bíró Viola
Marija Cvijin

 

XVIII Festival vojvodjanske tambure, Tereksentmikloš PRVA /2

NAGRADA  ELSŐ /2 DÍJ

95,33

bodova / pont

 

V omš /osztály

 

Sonja Berta Bíró Viola
Iva Molnar

 

XVIII Festival vojvodjanske tambure, Tereksentmikloš PRVA /2

NAGRADA  ELSŐ /2 DÍJ

95,33

bodova / pont

 

I smš /osztály

 

Mira Temunović Saška Pankalujić
Pálfi Péter

 

XVIII Festival vojvodjanske tambure, Tereksentmikloš PRVA /3

NAGRADA  ELSŐ /3 DÍJ

95,00

bodova / pont

 

I smš /osztály

 

Vojislav Temunović  

Saška Pankalujić

Marko Kujundžić

 

XVIII Festival vojvodjanske tambure, Tereksentmikloš PRVA /1

NAGRADA  ELSŐ /1 DÍJ

96,00

bodova / pont

 

III smš /osztály

 

Mira Temunović

 

Saška Pankalujić
Ištvan Sakač

 

XVIII Festival vojvodjanske tambure, Tereksentmikloš PRVA/1

NAGRADA  ELSŐ /1 DÍJ

96,50

bodova / pont

 

IV smš /osztály

 

Sonja Berta

 

Bíró Viola
Strahinja Segedinski

 

XVIII Festival vojvodjanske tambure, Tereksentmikloš PRVA/2

NAGRADA

ELSŐ /2 DÍJ

 

90,00

bodova / pont

 

IV smš /osztály

 

Milan Pridraški

 

Saška Pankalujić
Kamerni sastav / kamaraegyüttes *TRIOLA*

 

XVIII Festival vojvodjanske tambure, Tereksentmikloš PRVA /3

NAGRADA  ELSŐ /3 DÍJ

 

92,00

bodova / pont

 

Milan Pridraški

 

Kamerni sastav / kamaraegyüttes  *LAPO-LAPO*

 

XVIII Festival vojvodjanske tambure, Tereksentmikloš PRVA/1

NAGRADA  ELSŐ /1 DÍJ

 

100

bodova / pont

 

Mira Temunović
Dečiji tamburaški orkestar / tambura gyermekzenekar

 

XVIII Festival vojvodjanske tambure, Tereksentmikloš PRVA/1

NAGRADA  ELSŐ /1 DÍJ

 

100

bodova / pont

 

Mira Temunović
Sara Jović Piccolo piano talents, Sremska Mitrovica I NAGRADA VI omš /osztály Tara Glončak Karapandžić
 

Kiti Salai

 

37.dečija smotra izvorne muzike “Zasviraj sviralo” SREBRNA NAGRADA I OMŠ Noemi Šarkezi
Emeše Kristijan 37.dečija smotra izvorne muzike “Zasviraj sviralo” SREBRNA NAGRADA I OMŠ Noemi Šarkezi
Žoka Nađ 37.dečija smotra izvorne muzike “Zasviraj sviralo” SREBRNA NAGRADA I OMŠ Noemi Šarkezi
Zalan Hajvert 37.dečija smotra izvorne muzike “Zasviraj sviralo” SREBRNA NAGRADA I OMŠ Noemi Šarkezi
Dora Mako
Muzički festival „Prvi ton“ III nagrada III OMŠ Tamara Štricki Seg
EKIPNO:

Galešev Anja, Tamara Banić, Mila Bal Maravić, Željana Simić, Dora Mako, Majda Tumbas

Međuokružno takmičenje u atletici II mesto SMŠ Vladimir Katančić
Miljana Bajcetic Festival „Isidor Bajic“, Novi Sad I nagrada 93 boda II pripremni Bíró Tirjung Ildikó
Lazar Askovic Festival „Isidor Bajic“, Novi Sad I nagrada 97 bodova III OMŠ Bíró Tirjung Ildikó
Szalai Kitti Kviz narodne muzike II “ Citera pendüljön, ének zendüljön“, šupljak – tradicionalno pevanje SREBRNA nagrada I OMŠ Sárközi Noémi
Uroš Babić Festival „Isidor Bajic“, Novi Sad I nagrada III OMŠ Mate Kristina
Iva Francišković Festival „Isidor Bajic“, Novi Sad III nagrada V OMŠ Mate Kristina
Marija Milanko Festival „Isidor Bajić II nagrada 85 III OMŠ Glončak Karapandžić Tara
Romić Petra Internacionalno takmičenje iz solfeđa i teorije muzike „Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2022“ – teorija muzike I NAGRADA 100 I OMŠ Nataša Kostadinović
Ivković Danica Internacionalno takmičenje iz solfeđa i teorije muzike „Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2022“ – teorija muzike I NAGRADA 100 I OMŠ Nataša Kostadinović
Pavić Mia Internacionalno takmičenje iz solfeđa i teorije muzike „Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2022“ – teorija muzike I NAGRADA 100 I OMŠ Nataša Kostadinović
Đurđevski Mladen Internacionalno takmičenje iz solfeđa i teorije muzike „Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2022“ – teorija muzike I NAGRADA 100 I OMŠ Nataša Kostadinović
Kopunović Oleg Internacionalno takmičenje iz solfeđa i teorije muzike „Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2022“ – teorija muzike I NAGRADA 92 I OMŠ Nataša Kostadinović
Samardžić Elena Internacionalno takmičenje iz solfeđa i teorije muzike „Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2022“ – teorija muzike II NAGRADA 80 I OMŠ Nataša Kostadinović
Omčikus Pavla Internacionalno takmičenje iz solfeđa i teorije muzike „Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2022“ – teorija muzike II NAGRADA 80 I OMŠ Nataša Kostadinović
Ognjen Orelj Internacionalno takmičenje iz solfeđa i teorije muzike „Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2022“ – teorija muzike I NAGRADA 100 II OMŠ Nataša Kostadinović
Bakota Aron Internacionalno takmičenje iz solfeđa i teorije muzike „Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2022“ – teorija muzike I NAGRADA 100 III OMŠ Nataša Kostadinović
Jovana Buha Internacionalno takmičenje iz solfeđa i teorije muzike „Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2022“ – teorija muzike I NAGRADA 100 IV OMŠ Nataša Kostadinović
Bajović Marija Internacionalno takmičenje iz solfeđa i teorije muzike „Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2022“ – teorija muzike I NAGRADA 91 IV OMŠ Nataša Kostadinović
Domanić Vivien Internacionalno takmičenje iz solfeđa i teorije muzike „Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2022“ – teorija muzike II NAGRADA 84 II OMŠ Lejla Rustemović
Bakota Aron Internacionalno takmičenje iz solfeđa i teorije muzike „Memorijal Ljiljana Đorđević Škarica 2022“ – solfeđo I NAGRADA 100 III OMŠ Nataša Kostadinović

 2020/2021

REPUBLIČKA TAKMIČENJA

Ime i prezime ime takmičenja mesto bodovi razred profesor-mentor korepetitor
Ema Trifković Republičko takmičenje
iz teorije muzike
II 92 1 SMŠ Nina Milosavljević
Katarina Ivanković Radaković Republičko takmičenje
iz teorije muzike
I 98 2 SMŠ Nina Milosavljević
Danijela Zvekić Republičko takmičenje
iz teorije muzike
I 97 3 SMŠ Nina Milosavljević
Kornel Jeras Republičko takmičenje
iz teorije muzike
I 96 3 SMŠ Nina Milosavljević
Nyers Bako Ramona Republičko takmičenje
iz teorije muzike
I 99 2 SMŠ Kristina Čikoš
Juhasz Leona Republičko takmičenje
iz teorije muzike
I 100 VI OMŠ Nataša Kostadinović
Katarina Ivanković Radaković Republičko takmičenje
iz harmonije
I 95 2 SMŠ Nina Milosavljević
Danijela Zvekić Republičko takmičenje
iz harmonije
I 94 3 SMŠ Nina Milosavljević
Strahinja Segedinski Republičko takmičenje
iz harmonije
II 88 3 SMŠ Nina Milosavljević
Mate Colić Republičko takmičenje
iz harmonije
III 78 4 SMŠ Nina Milosavljević
Katarina Živanović Republičko takmičenje
iz harmonije
II 84 4 SMŠ Nina Milosavljević
Milan Jovanović Republičko takmičenje
iz harmonije
II 86 4 SMŠ Nina Milosavljević
Filip Nađ Republičko takmičenje III 84  2 OMŠ Ljiljana Ostojić
Dušan Kecman Republičko takmičenje II 90  2 OMŠ Marko Srđević
Klavirski duo – Jovana Buha i Akacija Arele Janković Republičko takmičenje I-1 99  III OMŠ Emeke Šoti Sobonja
Muzičke iskrice- Jelena Popović
Sara Jović
Republičko takmičenje I-4 95 IV i V OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Kristina Mate
Iva Molnar Republičko takmičenje I-2 95.3 VI OMŠ Mira Temunović Saška Pankalujić
Matija Ivković Ivandekić Republičko takmičenje I-4 95 VI OMŠ Vojislav Temunović Saška Pankalujić
Marko Kujundžić Republičko takmičenje I-3 97 II SMŠ Mira Temunović Saška Pankalujić
Ištvan Sakač Republičko takmičenje I-2 96 III SMŠ Sonja Berta Tara Glončak Karapandžić
Strahinja Segedinski Republičko takmičenje II-4 90 III SMŠ Milan Pridraški Saška Pankalujić
Magdalena Temunović Republičko takmičenje I-1 100 III SMŠ Mira Temunović Saška Pankalujić
Stefana Lazić Republičko takmičenje II-3 88 III SMŠ Mira Temunović Saška Pankalujić
Ivan Ivanković Radak Republičko takmičenje I-4 96.3 IV SMŠ Sonja Berta Tara Glončak Karapandžić
Nikola File Festival muzičkih i baletskih škola Srbije II 80 III OMŠ Mihalj Sič Kornelije Vizin
Mate Colić Festival muzičkih i baletskih škola Srbije I 96.4 IV OMŠ Tamara Marković Kornelije Vizin
Slavoljub Marić Festival muzičkih i baletskih škola Srbije I 97.7 VI OMŠ Miroslav Idić
Jovana Buha Festival muzičkih i baletskih škola Srbije I 97 III OMŠ Emeke Šoti Sobonja

 

MEĐUNARODNA TAKMIČENJA

 

Ime i prezime ime takmičenja mesto bodovi razred profesor-mentor korepetitor
Matija Evetović Međunarodno 8. brass takmičenje
Pančevo
I 90 IV OMŠ Vonić Tunić Žolt Biro Viola
Milan Jovanović Međunarodno 8. brass takmičenje
Pančevo
I 90 IV SMŠ Vonić Tunić Žolt Biro Viola
Lucija Berta Međunarodno takmičenje pijanista
Memorijal „Sanja Pavlović“
I-7 95 I OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Marija Milanko Međunarodno takmičenje pijanista
Memorijal „Sanja Pavlović“
I-10 94.33 II OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Sara Jović Međunarodno takmičenje pijanista
Memorijal „Sanja Pavlović“
I-1 100 V OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Berta Lucija Međunarodno pijanističko
takmičenje „Kosta Manojlović“
I-2 I OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Milanko Marija Međunarodno pijanističko
takmičenje „Kosta Manojlović“
I-3 II OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Jović Sara Međunarodno pijanističko
takmičenje „Kosta Manojlović“
I-1 V OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Ana Perčić VII tambura Instrumental Festival III 88.33 I OMŠ Vojislav Temunović Saška Pnakalujić
Matija Ivković Ivandekić VII tambura Instrumental Festival I-2 97.17 VI OMŠ Vojislav Temunović Saška Pnakalujić
Iva Molnar VII tambura Instrumental Festival II-1 92.65 VI OMŠ Mira Temunović Saška Pnakalujić
Marko Kujundžić VII tambura Instrumental Festival II-1 94.7 II SMŠ Mira Temunović Saška Pnakalujić
Stefana Lazić VII tambura Instrumental Festival II-4 92.6 III SMŠ Mira Temunović Saška Pnakalujić
Magdalena Temunović VII tambura Instrumental Festival I-1 97.5 IV SMŠ Mira Temunović Saška Pnakalujić
Kamerni sastav KOCKICE VII tambura Instrumental Festival I-1 Grand prix 97.47 Mira Temunović
Strahinja Segedinski VII tambura Instrumental Festival I-4 95 III SMŠ Milan Pridraški Saška Pnakalujić
Kamerni sastav TRIOLA VII tambura Instrumental Festival II 94.83 Milan Pridraški
Ištvan Sakač 2.međunarodno takmičenje za tamburu i mandolinu
Maksa Popov – Pančevo
I-2 98 III SMŠ Sonja Berta Tara Glončak Karapandžić
Ivan Ivanković Radak 2.međunarodno takmičenje za tamburu i mandolinu
Maksa Popov – Pančevo
I 99 IV SMŠ Sonja Berta Tara Glončak Karapandžić
Katarina Ivanković Radaković Međunarodno takmičenje iz solfeđa i teorije muzike I 98 II SMŠ Nina Milosavljević
Ema Trifković Međunarodno takmičenje iz solfeđa i teorije muzike II 93 I SMŠ Nina Milosavljević
Zvekić Danijela Međunarodno takmičenje iz solfeđa i teorije muzike II 91 III SMŠ Nina Milosavljević
Bajović Marija Međunarodno takmičenje iz solfeđa i teorije muzike I 100 III OMŠ Nataša Kostadinović
Bakota Aron Međunarodno takmičenje iz solfeđa i teorije muzike I 99 III OMŠ Nataša Kostadinović
Anđelković Nikodije Međunarodno takmičenje iz solfeđa i teorije muzike I 98 II OMŠ Nataša Mandarić
Nađ Filip Međunarodno takmičenje iz solfeđa i teorije muzike I 96 II OMŠ Nataša Mandarić
Milanko Marija Međunarodno takmičenje iz solfeđa i teorije muzike I 94 II OMŠ Nataša Mandarić
Ivazović Luka Međunarodno takmičenje iz solfeđa i teorije muzike II 88.5 II OMŠ Nataša Mandarić
Juhas Leona Međunarodno takmičenje iz solfeđa i teorije muzike I 100 VI OMŠ Nataša Kostadinović
Sara Jović Prvo Međunarodno takmičenje „Zongoramesek“ specijalna nagrada V OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Marija Milanko Prvo Međunarodno takmičenje „Zongoramesek“ srebrna II OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Berta Lucija Prvo Međunarodno takmičenje „Zongoramesek“ srebrna I OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Kiš Virag Prvo Međunarodno takmičenje „Zongoramesek“ zlatna nagrada I OMŠ Kristina Mate
Filip Reh Prvo Međunarodno takmičenje „Zongoramesek“ srebrna I OMŠ Maja Repić
Darko Jovanović Prvo Međunarodno takmičenje „Zongoramesek“ bronzana nagrada II OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Martina Cvijin Prvo Međunarodno takmičenje „Zongoramesek“ srebrna IV OMŠ Maja Repić
Uroš Babić Prvo Međunarodno takmičenje „Zongoramesek“ Specijalna zlatna II OMŠ Kristina Mate
Sara Jović International piano competition „Hungarian rhapsody“ grant prix-laureat V OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Muzičke iskrice
Jelena Popović i Sara Jović
International piano competition „Hungarian rhapsody“ grant prix-laureat IV i V OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Kristina Mate
Jelena Popović 25.međunarodno takmičenje mladih pijanista II IV OMŠ Kristina Mate
Sara Jović 25.međunarodno takmičenje mladih pijanista I-2 V OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Anja Galešev međunarodno takmičenje iz pevanja „Lazar Jovanović“ III III SMŠ Tamara Marković Kornelije Vizin
DAMADET (kamerna grupa) Martina Der -sopran,
Szarvas Bernadett-mezosopran, Danijela Zvekić-klavir
međunarodno takmičenje iz pevanja „Lazar Jovanović“ I  

 

II SMŠ

 

II SMŠ

 

III SMŠ

Herodek Éva
Sara Jović međunarodno pijanističko takmičenje „Sergei Rachmaninoff“ I V OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Berta Lucija međunarodno takmičenje „Classic sounds“ I I OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Marija Milanko međunarodno takmičenje „Classic sounds“ I II OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Darko Jovanović međunarodno takmičenje „Classic sounds“ II II OMŠ Tara Glončak Karapandžić  

 

 

OSTALA TAKMIČENJA

 

Ime i prezime ime takmičenja mesto razred profesor-mentor korepetitor
Anđela Budimir Internacionalni susreti violinista u Novom Sadu
Kulturna stanica Eđšeg
1 V OMŠ Nadežda Stanojević Kristina Mate
Miloš Jovanović, Oliver Đurković, Strahinja Segedinski Okružno takmičenje u streljaštvu 2 III, IV SMŠ Vladimir Katančić
Miloš Jovanović, Oliver Đurković, Strahinja Segedinski Gradsko takmičenje u stono tenisu 4 III, IV SMŠ Vladimir Katančić
Antonije Vukosavljević Okružno prvenstvo – 100m 4 III SMŠ Vladimir Katančić
Ivan Ivanković Radak Okružno prvenstvo- 400 m 3 IV SMŠ Vladimir Katančić
Relja Plavšić Okružno prvenstvo – 1000m 3 III SMŠ Vladimir Katančić
Ištvan Sakač Okružno prvenstvo – skok u vis 1 III SMŠ Vladimir Katančić
Miloš Jovanović Okružno prvenstvo – bacanje kugle 3 IV SMŠ Vladimir Katančić
Aleksandar Nađ Okružno prvenstvo – skok u dalj 2 II SMŠ Dejan Vuković
Marko Kujundžić Okružno prvenstvo- skok u dalj 3 II SMŠ Dejan Vuković
Štafeta(Vukosavljević, Nađ, Sakač, Jovanović) Okružno prvenstvo- štafeta 4*100m 2 II,III, IV SMŠ Dejan Vuković, Vladimir Katančić
Ekipno – muški Okružno prvenstvo 1 II,III, IV SMŠ Dejan Vuković, Vladimir Katančić
Katarina Živanović Okružno prvenstvo – 100m 9 IV SMŠ Vladimir Katančić
Anja Galešev Okružno prvenstvo – 400 m 4 III SMŠ Vladimir Katančić
Tamara Banić Okružno prvenstvo – 800m 4 I SMŠ Vladimir Katančić
Sofija Đurić Okružno prvenstvo – skok u vis 1 I SMŠ Vladimir Katančić
Dora Mako Okružno prvenstvo- bacanje kugle 5 II SMŠ Dejan Vuković
Majda Tumbas Okružno prvenstvo – skok u dalj 3 I SMŠ Vladimir Katančić
Ekipno- ženski Okružno prvenstvo 3 I,II,III,IV SMŠ Dejan Vuković, Vladimir Katančić
Papp Lea Szólj síp szólj istaknuta zlatna
nagrada
IV OMŠ Sibila Mora Meznerić
Marton Lilla Zsofia Szólj síp szólj zlatna nagrada III OMŠ Sibila Mora Meznerić
Nina Šereš Mini Paganini 1 I OMŠ Nadežda Stanojević Kristina Mate
Aleksandra Kovač Striko Mini Paganini 2 III OMŠ Nadežda Stanojević Kristina Mate
Ištvan Sakač Međuokružno školsko prvenstvo u atletici-
skok u vis
3 III SMŠ Vladimir Katančić
Aleksandar Nađ Međuokružno školsko prvenstvo u atletici-
skok u dalj
3 II SMŠ Vladimir Katančić
Antonije Vukosavljević, Aleksandar Nađ,
Marko Kujundžić, Miloš Jovanović
Međuokružno školsko prvenstvo u atletici-
štafeta 4x100m
3 II,III, IV SMŠ Vladimir Katančić
Emese Lepar, Ilija Cvetkovic, Kornel Jeras Dani umetnosti ucenika Panonske nizije istaknuta zlatna
nagrada
I,III,IV SMŠ Kristina Čikoš, Robert Cindel,
Goran Evetović
Aliz Molnar Dani umetnosti ucenika Panonske nizije istaknuta zlatna
nagrada
IV SMŠ Beata Dudaš
Milutin Simić školsko takmičenje „Zvuci harmonike“ I -95 muz. Zab. Miroslav idić
Filip Kovčin školsko takmičenje „Zvuci harmonike“ II-80 II pripremni Aleksandar Lukić
Mihajlo Gregorčić školsko takmičenje „Zvuci harmonike“ I-97 II pripremni Miroslav idić
Nikola Dinić školsko takmičenje „Zvuci harmonike“ II-88 II pripremni Aleksandar Lukić
Filip Muharemović školsko takmičenje „Zvuci harmonike“ I-97 I OMŠ Ilijana Lošić
Mila Rašović školsko takmičenje „Zvuci harmonike“ I-98 I OMŠ Aleksandar Lukić
Uroš Rudić Vranić školsko takmičenje „Zvuci harmonike“ I-99 I OMŠ Aleksandar Lukić
Matija Crnković školsko takmičenje „Zvuci harmonike“ I-99 II OMŠ Ilijana Lošić
Miloš Marić školsko takmičenje „Zvuci harmonike“ III-75 II OMŠ Aleksandar Lukić
Filip Marko školsko takmičenje „Zvuci harmonike“ I-93 II OMŠ Aleksandar Lukić
Dušan Mraović školsko takmičenje „Zvuci harmonike“ I-97 II OMŠ Ilijana Lošić
Dimitrije Ostojić školsko takmičenje „Zvuci harmonike“ I-91 II OMŠ Aleksandar Lukić
Marija Bajović školsko takmičenje „Zvuci harmonike“ III-72 III OMŠ Ilijana Lošić
Petra Gabrić školsko takmičenje „Zvuci harmonike“ III-78 III OMŠ Ilijana Lošić
Marko Zelić školsko takmičenje „Zvuci harmonike“ I-91 IV OMŠ Miroslav idić
Nikola Babić školsko takmičenje „Zvuci harmonike“ III-70 IV OMŠ Miroslav idić
Uroš Jovanović školsko takmičenje „Zvuci harmonike“ III-71 IV OMŠ Aleksandar Lukić
Strahinja Milošević školsko takmičenje „Zvuci harmonike“ I-90 IV OMŠ Miroslav idić
Đorđe Marković školsko takmičenje „Zvuci harmonike“ I-95 IV OMŠ Miroslav idić
Danilo Milanko školsko takmičenje „Zvuci harmonike“ I-90 IV OMŠ Aleksandar Lukić
Višnja Vilov školsko takmičenje „Zvuci harmonike“ I-96 IV OMŠ Ilijana Lošić
Luka Lakić Bojanić školsko takmičenje „Zvuci harmonike“ I-90 V OMŠ Aleksandar Lukić
Martin Vukov školsko takmičenje „Zvuci harmonike“ I-92 V OMŠ Ilijana Lošić
Marko Vujović školsko takmičenje „Zvuci harmonike“ I-95 VI OMŠ Miroslav idić
Sedat Krasnići školsko takmičenje „Zvuci harmonike“ I-96 VI OMŠ Miroslav idić
Slavoljub Marić školsko takmičenje „Zvuci harmonike“ I-98 VI OMŠ Aleksandar Lukić
Sandra Pejatović školsko takmičenje „Zvuci harmonike“ I-95 II SMŠ Ilijana Lošić
Bogdan Petrović školsko takmičenje „Zvuci harmonike“ I-97 II SMŠ Miroslav idić
Annamaria Vastag školsko takmičenje „Zvuci harmonike“ I-95 III SMŠ Aleksandar Lukić
Olivera Vujnović školsko takmičenje „Zvuci harmonike“ I-98 IV SMŠ Miroslav idić
Miloš Jovanović školsko takmičenje „Zvuci harmonike“ I-94 IV SMŠ Miroslav idić
Sara Jović festival pijanizma laureat V OMŠ Tara Glončak Karapandžić
DUO- Sara Jović i Jelena Popović festival pijanizma laureat IV i V OMŠ Tara Glončak Karapandžić i Mate Kristina
Jovan Tomić festival pijanizma I -96 VI OMŠ Judit Papilion
Marija Milanko Piano art 2021 I-1, 99 II OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Dubicsanac lara Piano art 2021 I-3, 97 II OMŠ Judit Papilion
Darko Jovanović Piano art 2021 I-3, 97 II OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Anđela Bogdanović Piano art 2021 I-3, 97 II OMŠ Judit Papilion
Lazar Asković Piano art 2021 I-1, 99 II OMŠ Ildiko Biro Tirjung
Luka Ivazović Piano art 2021 I-2, 98 II OMŠ Duško Aleksandrović
Uroš Babić Piano art 2021 I-3, 97 II OMŠ Kristina Mate
Jovana Buha Piano art 2021 I-1, 100 III OMŠ Emoke Šoti Sobonja
Sofija Rašković Piano art 2021 I-5, 94 III OMŠ Mirna Mirkov Stes
Miona Marić Piano art 2021 I-5, 94 III OMŠ Emoke Šoti Sobonja
Elena Dulić Piano art 2021 I-5, 94 III OMŠ Mirna Mirkov Stes
Hana Jovanović Piano art 2021 I-5, 94 III OMŠ Nataša Mandarić
Teodora Đurasović Piano art 2021 I-3, 98 III OMŠ Saška Pankalujić
Akacija Janković Piano art 2021 I-2, 99 III OMŠ Emoke Šoti Sobonja
Aleksa Faćol Piano art 2021 I-4, 97 III OMŠ Duško Aleksandrović
Apro Orsolya Piano art 2021 I-8, 93,75 IV OMŠ Brigita Bačlia Tompa
Kosta Pisarov Piano art 2021 I-10, 90 IV OMŠ Nataša Mandarić
Hana Šmidt Piano art 2021 I-6, 94.25 IV OMŠ Maja Repić
Žužana Goli Piano art 2021 I-4, 95,50 IV OMŠ Brigita Bačlia Tompa
Teodora Popović Piano art 2021 I-4, 93,50 IV OMŠ Nataša Mandarić
Iva Francišković Piano art 2021 I-3, 97 IV OMŠ Kristina Mate
Petar Batas Piano art 2021 I-11, 91,25 IV OMŠ Nataša Mandarić
Kitti Kovacs Piano art 2021 I-5, 95 IV OMŠ Brigita Bačlia Tompa
Andrija Matković Piano art 2021 I-12, 85 IV OMŠ Kristina Mate
Marija Lukić Piano art 2021 I-9, 93,50 IV OMŠ Brigita Bačlia Tompa
Eszter Hajdu Piano art 2021 I-2, 97,75 IV OMŠ Ildiko Biro Tirjung
Martina Cvijin Piano art 2021 I-7, 94 IV OMŠ Maja Repić
Lenka Kovačević Piano art 2021 I-13, 70 IV OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Mila Pavić Piano art 2021 I-9, 92,75 IV OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Jelena Popović Piano art 2021 I-1, 99 IV OMŠ Kristina Mate
Anđela Stevanović Piano art 2021 I-7, 94,25 I OMŠ Marija Krecul Stefanović
Herold Hauk Piano art 2021 I-10, 92,75 I OMŠ Đerđ Nemet
Anđela Mihajlović Piano art 2021 I-4, 95,25 I OMŠ Edit Barlai
Filip Reh Piano art 2021 I-1, 100 I OMŠ Maja Repić
Minja Nikoletić Piano art 2021 I-11, 92 I OMŠ Mirna Mirkov Stes
Dorotea Popović Piano art 2021 I-8, 94 I OMŠ Nataša Mandarić
Mihaela Ifković Piano art 2021 I-5, 95 I OMŠ Mirna Mirkov Stes
Petra Ristić Piano art 2021 I-9, 93,50 I OMŠ Mirna Mirkov Stes
Elena Đurđevski Piano art 2021 I-3, 97 I OMŠ Brigita Bačlia Tompa
Ljubinka Simić Piano art 2021 I-6, 94,75 I OMŠ Mirna Mirkov Stes
Lucija Berta Piano art 2021 I-2, 98 I OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Ognjen Ristić Piano art 2021 I-3, 95 V OMŠ Mirna Mirkov Stes
Iva Ponjavić Piano art 2021 I-2, 96 V OMŠ Maja Repić
Iva Miljački Piano art 2021 I-3, 95 V OMŠ Edit Barlai
Lenka Todosijević Piano art 2021 I-4, 91,25 V OMŠ Tijana Stojičić
Sara Jović Piano art 2021 I-1, 100 V OMŠ Tara Glončak Karapandžić
Bakota Medard Piano art 2021 I-4, 94,75 II pripremni Đerđ Nemet
Helena Vojnić Tunić Piano art 2021 I-1, 100 II pripremni Ildiko Biro Tirjung
Petra Romić Piano art 2021 I-1, 100 II pripremni Marija Krecul Stefanović
Katarina Vukadinović Piano art 2021 I-3, 95,75 II pripremni Mirna Mirkov Stes
Ivana Nikolić Piano art 2021 I-8, 93,25 II pripremni Saška Pankalujić
Viktor Laslo Piano art 2021 I-5, 94,25 II pripremni Mirna Mirkov Stes
Dunja Andrašić Piano art 2021 I-5, 94,25 II pripremni Tara Glončak Karapandžić
Farkas Zoltan Piano art 2021 I-10, 90 II pripremni Agneš Tot
Dominik Sarić Lukendić Piano art 2021 I-7, 94 II pripremni Kristina Mate
Pavla Omčikus Piano art 2021 I-9, 93 II pripremni Tijana Stojičić
Nikola File 64.Festival muzičkih i baletskih škola Srbije II, 80 III OMŠ Sič Mihalj
Mate Colić 64.Festival muzičkih i baletskih škola Srbije I, 96,42 IV SMŠ Herodek Eva, Tamara Marković
Slavoljub Marić 64.Festival muzičkih i baletskih škola Srbije I, 97,71 VI OMŠ Aleksandar Lukić
Jovana Buha 64.Festival muzičkih i baletskih škola Srbije I, 97,00 III OMŠ Šoti Sobonja Emoke

TAKMIČENJA 2019/2020

REZULTATI SA REPUBLIČKOG TAKMIČENJA IZ SOLFEĐA I TEORIJE MUZIKE

7 I 8 DECEMBAR 2019. BEOGRAD

SOLFEĐO SMŠ

Zvekić  Danijela II A III NAGRADA

/87,67 bodova/

Branko Ivanković Radaković
Stokin Anastasija IVA POHVALA

/82 boda/

Branko Ivanković Radaković
Mačković  Ivana IVA I NAGRADA

/100 bodova/

Branko Ivanković Radaković

TEORIJA MUZIKE SMŠ

Ivanković Radaković Katarina

Zvekić Danijela

IA

IIA

I NAGRADA
/98 bodova/
II 
NAGRADA
/90 bodova/
Nina Milosavljević

Nina Milosavljević

Nyers Bakó Ramóna

Jerasz Kornél

IB

IIB

III NAGRADA
/85,5 bodova/
II 
NAGRADA
/94 boda/
Kristina Čikoš

Kristina Čikoš

                     

 

TEORIJA MUZIKE OMŠ

Juhász Leona V NIŽI I NAGRADA /99 bodova/ Nataša Kostadinović
Maja Milović

 

Jelena Kosić

 

Lucia Vukov

VI NIŽI

 

VI NIŽI

 

VI NIŽI

I NAGRADA

/99 bodova/

I NAGRADA

/95 bodova/

POHVALA
/63 boda/

 

Melanija Jakšić

 

Melanija Jakšić

 

Melanija Jakšić

 Ostala takmičenja 2019/2020

Ime i prezime ime takmičenja mesto razred profesor-mentor korepetitor
1. Ivan Ivanković Radak okružno takmičenje u atletici- 100m 4 III SMŠ Vladimir Katančić
Dejan Vuković
2. Žarko Pribaković okružno takmičenje u atletici-400m 5 III SMŠ Vladimir Katančić
Dejan Vuković
3. Marko Grmić okružno takmičenje u atletici-1000m 8 IV SMŠ Vladimir Katančić
Dejan Vuković
4. Zvekić Pavle skok u dalj 2 IV SMŠ Vladimir Katančić
Dejan Vuković
5. Aleksandar Nađ skok u dalj 4 II SMŠ Vladimir Katančić
Dejan Vuković
6. Ištvan Sakač skok u vis 2 II SMŠ Vladimir Katančić
Dejan Vuković
7. Miloš Jovanović bacanje kugle 4 III SMŠ Vladimir Katančić
Dejan Vuković
8. Aleksandar Nađ,
Ivan Ivanković Radak,
Pavle Zvekić, Miloš Jovanović
štafeta 4x100m 3 Vladimir Katančić
Dejan Vuković
9. Anja Galešev okružno takmičenje u atletici – 100 m 7 II SMŠ Vladimir Katančić
Dejan Vuković
10. Katarina Živanović okružno takmičenje u atletici-400m 6 III SMŠ Vladimir Katančić
Dejan Vuković
11. Anastasija Stokin skok u dalj 3 IV SMŠ Vladimir Katančić
Dejan Vuković
12. Dora Mako bacanje kugle 2 I SMŠ Vladimir Katančić
Dejan Vuković
13. Anja Galešev Smotra muzičkih talenata Srbije 5 II SMŠ Tamara Marković Nemet Đerđ
14. Virag Reka Szarvas Gabor Nyelvmuvel Napok pohvala Atila Varga
15. Toth Zsuzsana posebna nagrada II SMŠ Atila Varga
16. Bagi Lea Kodaly Zoltan Muvelodesi Egyesulet posebna nagrada I SMŠ Atila Varga
17. Sara Jović Pokrajinski sekretarijat- najuspešniji daroviti učenici IV OMŠ Tara Glončak Karapandžić
18. Mirela Vereš Srpska tradicionalna pesma – Mladenovac 1 I SMŠ Tamara Štricki Seg
19. Stefana Lazić Srpska tradicionalna pesma – Mladenovac 1 II SMŠ Tamara Štricki Seg
20. Dora Mako Srpska tradicionalna pesma – Mladenovac laureat I SMŠ Tamara Štricki Seg
21. Sara Jović 6. međunarodno takmičenje pijanista Bela Bartok
u Gracu
7 IV OMŠ Tara Glončak Karapandžić
22. Lazić Stefana okružno takmičenje u plivanju – 100m slobodno 4 II SMŠ Vladimir Katančić
Dejan Vuković
23. Kocsis Zsanet okružno takmičenje u plivanju – 100m prsno 2 II SMŠ Vladimir Katančić
Dejan Vuković
24. Željana Simić okružno takmičenje u plivanju – 100m prsno 3 I SMŠ Vladimir Katančić
Dejan Vuković
25. Anett Szabo Batancs Takmičenje u narodnom pevanju u Bačkoj Topoli zlato IV SMŠ Anna Csizmadia
26. Anna Fogarassy Takmičenje u narodnom pevanju u Bačkoj Topoli srebro I SMŠ Anna Csizmadia
27. Klima Doniz Takmičenje u narodnom pevanju u Bačkoj Topoli bronza IV SMŠ Anna Csizmadia
28. Dalkötő leánykar Takmičenje u narodnom pevanju u Bačkoj Topoli zlato Anna Csizmadia
29. Lazar Asković Pianissimo 1 (94) I OMŠ Biro Tirjung Ildiko
30. Katarina Golić Pianissimo 1 (93) I OMŠ Milodanović Der Andrea
31. Elena Đurđevski Pianissimo 1 (93) II Pripremni Bačlia T. Brigita
32. Marija Milanko Pianissimo 1 (93) I OMŠ Glončak K. Tara
33. Helena Vojnić Tunić Pianissimo 1 (93)
34. Uroš Babić Pianissimo 1 (96) I OMŠ Milodanović Der Andrea
35. Anđela Bogdanović Pianissimo 1 (95) I OMŠ Papilion Judit
36. Huber Zalan Pianissimo 1 (94) II OMŠ Biro Tirjung Ildiko
37. Lana Popov Pianissimo 1(92) I OMŠ Glončak K. Tara
38. Jovana Buha Pianissimo 1 (90) II OMŠ Milodanović Der Andrea
39. Jelena Popović Pianissimo 1 (95) III OMŠ Mate Kristina
40. Bozsity Noemi Pianissimo 3 (75) III OMŠ Biro Tirjung Ildiko
41. Bunford Nora Pianissimo 2(82) III OMŠ Biro Tirjung Ildiko
42. Nikolina Sedlak Pianissimo 3(72) III OMŠ Papilion Judit
43. Goli Zsuzsana Pianissimo 3(75) III OMŠ Bačlia T. Brigita
44. Mila Pavić Pianissimo 3(73) III OMŠ Glončak K. Tara
45. Teodora Popović Pianissimo 3(74) III OMŠ Mandarić Nataša
46. Kovač Kiti Pianissimo 3(74) III OMŠ Bačlia T. Brigita
47. Sara Jović Pianissimo 1 (98) IV OMŠ Glončak K. Tara
48. Juhas Leona Pianissimo 2 (82) V OMŠ Papilion Judit
49. Jovan Tomić Pianissimo 1 (92) V OMŠ Papilion Judit
50. Maja Milović Pianissimo 3(76) VI OMŠ Mirna Mirkov Stes
51. Virag Reka Pianissimo 3 (74) I SMŠ Biro Tirjung Ildiko
52. Danijela Zvekić Pianissimo 1 (92) II SMŠ Šoti Sobonja Emoke
53. Stanković Andrej Femus 2 III OMŠ Nikola Macura Nemet Đerđ
54. Vukov Lucija Femus 3 VI OMŠ Molnar Kristina
55. Tolić Aleksandra Femus 3 IV SMŠ Molnar Kristina
56. Janković Akacija 24. Međunarodno takmičenje mladih pijanista – Šabac I/3( 97) II OMŠ Šoti Sobonja Emoke
57. Tomić Jovan 24. Međunarodno takmičenje mladih pijanista – Šabac II/1 (94,33) V OMŠ Papilion Judit
58. Anđela Horvacki 17. festival vojvođanske tambure – Kikinda I/7 (90) II OMŠ Mira Temunović Saška Pankalujić
59. Marija Cvijin 17. festival vojvođanske tambure – Kikinda I/1 (95) III OMŠ Sonja Berta Saška Pankalujić
60. Božidar Cvijin 17. festival vojvođanske tambure – Kikinda I/2 (92,66) III OMŠ Sonja Berta Saška Pankalujić
61. Lea Molnar 17. festival vojvođanske tambure – Kikinda I/3 (92) III OMŠ Mira Temunović Saška Pankalujić
62. Matija ivković Ivandekić 17. festival vojvođanske tambure – Kikinda I/3 (91,33) V OMŠ Vojislav Temunović Saška Pankalujić
63. Barbara Piuković 17. festival vojvođanske tambure – Kikinda I/4 (91) V OMŠ Sonja Berta Emina Tikvicki
64. Iva Molnar 17. festival vojvođanske tambure – Kikinda I/5 (90,66) V OMŠ Mira Temunović Saška Pankalujić
65. Lucija Horvacki 17. festival vojvođanske tambure – Kikinda II/1 (87,66) V OMŠ Vojislav Temunović Saška Pankalujić
66. Iva Gabrić 17. festival vojvođanske tambure – Kikinda II/2 (85,66) V OMŠ Mira Temunović Saška Pankalujić
67. Ena Kujundžić 17. festival vojvođanske tambure – Kikinda I /2 (91) VI OMŠ Sonja Berta Emina Tikvicki
68. Marko Kujundžić 17. festival vojvođanske tambure – Kikinda I/1 (95,33) I SMŠ Mira Temunović Saška Pankalujić
69. Strahinja Segedinski 17. festival vojvođanske tambure – Kikinda I/2 (92,66) II SMŠ Milan Pridraški Saška Pankalujić
70. Magdalena Temunović 17. festival vojvođanske tambure – Kikinda I/3 (91,33) III SMŠ Mira Temunović Saška Pankalujić
71. Marko Grmić 17. festival vojvođanske tambure – Kikinda I/2 (93,66) IV SMŠ Vojislav Temunović Saška Pankalujić
72. Kamerna grupa
triola
17. festival vojvođanske tambure – Kikinda I (96,66) Milan Pridraški
73. Dečiji tamburaški orkestar 17. festival vojvođanske tambure – Kikinda I (97,66) Mira Temunović

74. klavirski duo – Zene Varázslat 2020, Kapošvar, Mađarska, najviša nagradu – NIVO, Popović Jelena (III OMŠ) Jović Sara (IV OMŠ) Klasa: Mate Kristina i Tara Glončak Karapandžić.

75. solfeđo – Festival solfeđa “Isidor Bajić” u Novom Sadu, 1. mesto – Luka Ivazović (I OMŠ). Klasa: Lejla Rustemović.

76. solfeđo – Festival solfeđa “Isidor Bajić” u Novom Sadu, 3. mesto – Marija Milanko (I OMŠ). Klasa: Lejla Rustemović.

77.  mađarsko tradicionalno pevanje, polufinale Republičkog takmičenja Mađarske, Anna Fogarassy (I SMŠ), zlatna kvalifikacija, klasa: Anna Csizmadia.

78. mađarsko tradicionalno pevanje, Dalkötő leánykar (SMŠ), izvanredna zlatna kvalifikacija. Klasa: Anna Csizmadia.

79. solo pevanje – Međunarodno takmičenje Vera Kovač Vitkai, Novi Sad, I nagrada (100 bodova) Anja Galešev, korepetitor: Nemet Đerđ, klasa: Tamara Marković.

80. solo pevanje – Međunarodno takmičenje Vera Kovač Vitkai, Novi Sad, I nagrada (95 bodova) Mate Colić, korepetitor: Sonja Mušikić, klasa: Tamara Markovć.

TAKMIČENJA 2018/2019

REZULTATI SA REPUBLIČKOG TAKMIČENJA 

SREDNJA ŠKOLA

Red. Br. Ime i prezime nagrada bodovi instrument kategorija klasa
1. Jacint Borbelj I-1 100 solo pevanje Druga – A Eva Herodek
2. Klaudia Šipoš I-1 98.33 horna četvrta Bela Anišić
3. Nikola Domanj I-2 98.33 trombon četvrta Karolj Tokodi
4. Mate Colić I-5 97 truba treća Lenard Gužvanj
5. Milan Jovanović I-2 95.33 trombon treća Karolj Tokodi
6. Anja Galešev I-3 95 solo pevanje pretkategorija B Tamara Marković
7. Trio Gaijin II-2 92.67 neklasični ansambli četvrta Timea Nađ
8. Jacint Borbelj- festival I 92.28 solo pevanje prva Eva Herodek
9. Valentin Pudelka III-1 83.67 truba četvrta Lenard Gužvanj
10. Katarina Živanović III-1 80.75 oboa treća Mihalj Sič
11. Oliver Đurković III-1 80 klarinet treća Lazar Kondić
12. Željana Petrović III-8 76 solo pevanje prva – B Tamara Marković
13. Kristina Matković III-16 75.3 klavir peta Kristina Mate
14. Aleksandra Tolić III-2 75 flauta četvrta Kristina Molnar Vincer
15. Ana Štula III-5 75 solo pevanje Durga – B Eva Herodek

OSNOVNA ŠKOLA

1. Jelena Popović I-3 99.83 klavir prva Kristina Mate
2. Sara Jović I-3 99.67 klavir druga Tara Glončak Karapandžić
3. Dečiji tamburaški orkestar- festival I 98.33 orkestar trzačkih instrumenata treća Mira Temunović
4. Nikola File I-2 97.75 fagot pretkategorija Mihalj Sič
5. Sara Jović – festival I 97.71 klavir prva
6. Matija Evetović I-3 96 trombon prva Karolj Tokodi
7. Petar Jovičić II-1 93.67 truba prva Lenard Gužvanj
8. Hana Milosavljević II-5 93.33 klavir prva Mirna Mirkov Stes
9. Jovana Buha II-9 92.83 klavir prva Andrea Der Milovanović
10. Jovan Tomić II-6 92 klavir druga Judit Papilion
11. Matija Ivković Ivandekić – festival I 91.71 tambura prva Vojislav Temunović
12. Akacija Janković II-19 90 klavir prva Emoke Šoti Sobonja
13. Stevan Čegar II-10 89.33 Saksofon Prva Nikola Macura
14. Bogdan Petrović- festival II 89 harmonika prva Miroslav Idić
15. Dečiji tamburaški orkestar II-1 87 orkestar trzačkih instrumenata prva -B Mira Temunović
16. Dorina Nađ II-24 86.33 flauta pretkategorija Jelena Trebaticki
17. Vivien Domanić II-3 85.67 klarinet pretkategorija Lazar Kondić
18. Emilija Tubić II-29 85.33 flauta pretkategorija Jelena Trebaticki
19. Barbara Urban III-3 83.33 klarinet pretkategorija Timea Nađ
20. Miloš Matković III-5 79.67 klarinet prva Lazar Kondić
21. Hana Rac Sabo III-9 76.33 klarinet prva Timea Nađ
22. Lucija Vukov III-4 75 flauta druga Kristina Molnar Vincer

REZULTATI SA REPUBLIČKOG TAKMIČENJA IZ SOLFEĐA I TEORIJE MUZIKE

8 I 9 DECEMBAR 2018. BEOGRAD

 

SOLFEĐO SMŠ

MAČKOVIĆ IVANA III A I NAGRADA /97,32/ BRANKO IVANKOVIĆ R.
MATKOVIĆ KRISTINA IVA I NAGRADA /95,66/ BRANKO IVANKOVIĆ R.
PIUKOVIĆ ANA IVA II NAGRADA

/93/

BRANKO IVANKOVIĆ R.
KATARINA ŽIVANOVIĆ IIA UČESTVOVANJE EMINA TIKVICKI
LÁSZLÓ ÁRPÁD IIIB III NAGRADA /85,16/ KRISTINA ČIKOŠ
LÉVAY BOGLÁRKA IIIB UČESTVOVANJE KRISTINA ČIKOŠ

 

TEORIJA MUZIKE SMŠ

JOVANOVIĆ MILAN IIA II NAGRADA /91/

 

NINA MILOSAVLJEVIĆ
LEPÁR EMESE IIB II NAGRADA /93/

 

KRISTINA ČIKOŠ
TÓTH NOÉMI IIB I NAGRADA /95/

 

KRISTINA ČIKOŠ

 

TEORIJA MUZIKE OMŠ

JELENA KOJIĆ V NIŽI I NAGRADA /100/

 

MELANIJA JAKŠIĆ
NYERS BAKÓ RAMONA VI NIŽI II NAGRADA /92/

 

NATAŠA KOSTADINOVIĆ
SANDRA PEJATOVIĆ VI NIŽI UČESTVOVANJE /74/

 

NATAŠA KOSTADINOVIĆ

Druga takmičenja i festivali na kojima su nastupili naši učenici u toku školske 2018/2019

• A Szabadkai Zeneiskola népi ének szakos középiskolás diákjai szombaton oktober 6-an (2018.) a VI. Magyar nemzeti népdalkórus fesztiválon, a KÓTA Aranypáva népzenei minősítőn vettek részt, ami Csókán került megrendezésre.
Az iskola tanulói a következő díjakban részesültek:
Szabó Anett – országos aranypáva
Klima Döníz – országos arany
Ledenyák Lea – térségi kiváló
Felkészítő tanár: Csizmadia Anna

• Učenice srednje Muzičke škole Subotica na takmičenju iz plivanja ostvarile su sledeći plasman:
U kategoriji I-II razred SŠ , disciplona 100 m leđno, Katarina Živanović je osvojila I mesto i
u disciplini 100 m prsno, Anja Gabrić je osvojila II mesto!
• 3-4. novembra 2018. godine, Sara Joviá, učenica III nizeg razreda, u klasi nastavnice Glončak Karapandžić Tare, je učestvovala na međunarodnom takmičenju u Laupersdorfu, Svajcarska I osvojila III nagradu..

• Na petom međunarodnom takmičenju solo pevača „Vera Kovács Vitkay“ održanom u Novom Sadu 10.11.2018. godine, naše učenice SMŠ su osvojile sledeće nagrade:
Kategorija kamerni duo: Mecserik Anita, Željana Petrović i Bogyó Blanka, prva nagrada
klasa: Herodek Éva ;
Druga kategorija – solisti : Csuzdi Eszter, sopran – druga nagrada Klasa:Tamara Marković Korepetitor: Saška Pankalujić; Ana Štula, sopran treća nagrada
Klasa:Herodek Éva

• Na 51.-om takmičenju „Virtuosi per musica di pianoforte“ u českom gradu Usti nad Labem od 21-23 novembra 2018. godine, Jović Sara, ucenica III nizeg razreda, u klasi Gloncak Karapandzic Tare, ucestvovala je kao jedini predstavnik iz Srbije. SARA JOVIĆ JE OSTVARILA NEVEROVATAN USPEH OSVOJIVŠI II NAGRADU!

• Na međunarodnom takmičenju mladih talenata Mita Topalovic u Pančevu, učenica III razreda SMŠ sa oseka solo pevanja, Željana Petrović osvojila je treću nagradu,
klasa: Tamara Markovic, korepeticija: Saška Pankalujić.

• Na konkursu Talenti 2018. Nagradu je dobila učenica IIIb razreda SMŠ Lévay Boglárka i njena mentorka prof. Čikoš Kristina za postignute rezultate na rt. 2017/18.

• Od 29. novembra do 02. decembra 2018. je održan festival mladih pijanista “Pianissimo” 2018. Rezultati:
I kategorija:
Jovana Šustran I nagrada, klasa Marija Stefanović Krecul
Miona Marić I nagrada, klasa Der Milovanović Andrea
Jovana Buha I nagrada, klasa Der Milovanović Andrea
II Kategorija:
Bozsits Noémi, I nagrada, klasa Biró Tirjung Ildikó
Kovács Kitti I nagrada, klasa Bacslia Tompa Brigitta
Góli Zsuzsanna I nagrada, klasa Bacslia Tompa Brigitta
Pavić Mila I nagrada, klasa Tara Glončak Karapandžić
Apró Orsolya II nagrada, klasa Bacslia Tompa Brigitta
Bunford Nora I nagrada, klasa Biró Tirjung Ildikó
III kategorija:
Jović Sara I nagrada, klasa Tara Glončak Karapandžić
Lenka Todosijević I nagrada, klasa Tijana Stojičić
Andreas Damjanoski I nagrada, klasa Marija Stefanović Krecul
IV kategorija:
Jovan Tomić I nagrada, klasa Papilion Judith
Juhász Leona I nagrada, klasa Papilion Judith
Višnja Stojković II nagrada, Tijana Stojičić
VII kategotrija:
Anastasija Stokin II nagrada, klasa Biró Tirjung Ildikó
Kristina Matković III nagrada, klasa Maté Krisztina
Ekstra kategorija:
Lévay Boglárka I nagrada, klasa Máté Krisztina
Toth Zsuzsanna I nagrada, klasa Biró Tirjung Ildikó

• Učenici Muzičke škole Subotica su u subotu 15. decembra bili na takmičenju u narodnom pevanju u Bačkoj Topoli. Takmičenje je bilo posvećeno kompozitoru Zoltanu Kodalju.
Osvojili su sledeće nagrade:
Dalkötő leánykar: istaknuta zlatna nagrada
Szabó Anett : zlato
Klima Döniz: bronza
Ledenyak Lea : srebro
Felkészítő tanár: Csizmadia Anna

• Učenici Srednje muzičke škole, Bacslia Albert (III.B) i Tóth Zsuzsanna (I.B) su u finalu takmičenja Mreža predmeta osvojili I mesto i nagradu publike.
Učenike pripremila profesorica Tseliosz Tünde

DRUGO POLUGODIŠTE 2018/2019

• Na takmičenju solo pevača „Lazar Jovanović“ održanom 25.01.2019. godine na Kolarcu Beogradu sledeće učenice SMŠ su osvojile nagrade:
Anja Galešev I razred pretkategorija – prva nagrada sa 90,6 bodova i
Željana Petrović III razred I kategorija – treća nagrada sa 72,6 bodova.
Klasa: Tamara Marković

• Nagrade sa „Femus“ festivala:
Čegar Stevan, saksofon I kategorija – II nagrada, klasa Nikola Macura
Vukov Lucija, flauta II kategorija – II nagrada, klasa Molnár Vincer Krisztina
Tolić Aleksandra, flauta IV kategorija – II nagrada, klasa Molnár Vincer Krisztina

• XVI. FESTIVAL VOJVODJANSKE TAMBURE –SOMBOR 20.03.2019.
Rezultati
II OMŠ
1. LEA MOLNAR 95,33 I/1 nagrada klasa: Mira Temunović
2. BOŽIDAR CVIJIN 94,00 I/2 nagrada klasa: Sonja Berta
3. MARIJA CVIJIN 92,66 I/4 nagrada klasa: Sonja Berta
4. MARIO KUJUNDŽIĆ 86,33 II/3nagrada klasa: Mira Temunović III OMŠ
5. FRANJO RUDINSKI 94,33 I/1 nagrada klasa: Vojislav Temunović IV OMŠ
6. MATIJA IVKOVIĆ IVANDEKIĆ 95,66 I/1 nagrada klasa: Vojislav Temunović
7. LUCIJA HORVACKI 93,66 I/3 nagrada klasa: Vojislav Temunović
8. IVA GABRIĆ 93,33 I/4 nagrada klasa: Mira Temunović
9. IVA MOLNAR 92,66 I/5 nagrada klasa: Mira Temunović
10. ANDRIJA MANDIĆ 86,33 II/1 nagrada klasa: Vojislav Temunović VI OMŠ
11. MILICA BAŠIĆ 83,33 II/4 nagrada klasa: Mira Temunović I SMŠ
12. STRAHINJA SEGEDINSKI 92 I/2 nagrada klasa: Milan Pridraški
13. STEFANA LAZIĆ 81,66 II/2 nagrada klasa: Mira Temunović I SMŠ
14. MAGDALENA TEMUNOVIĆ 98 I/1 nagrada klasa: Mira Temunović
15. ALEKSANDAR KRSTIĆ 95,66 I/3 nagrada klasa: Mira Temunović III SMŠ
16. MARKO GRMIĆ 92 I/2 nagrada klasa: Vojislav Temunović

KAMERNA GRUPA *TRIOLA* 96,66 I/2 nagrada klasa Milan Pridraški
– Ivana Mačković
– Magdalena Temunović
– Ivan Ivanković Radak
– Marko Grmić
– Bođo Blanka

DEČIJI TAMBURAŠKI ORKESTAR 98 1/1 nagrada klasa Mira Temunović
Klavirski saradnici
1. Emina Tikvicki učenici pod red.brojem 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
2. Tijana Stojičić učenici pod red.brojem 2, 3.
3. Saška Pankalujić učenici pod red.brojem 12, 13, 14, 15, 16.

• Na međunarodnom takmičenju Sirmium music fest, održanom od 14. do 17. marta u Sremskoj Mitrovici, Sara Jović, učenica III nižeg razreda, u klasi Glončak Karapandžic Tare, je osvojila I nagradu u konkurenciji iz 8 zemalja.

• Na XIX takmičenju mladih pijanista u Zrenjaninu, održanom 23. i 24. marta, Sara Jović, učenica III nižeg razreda, u klasi Glončak Karapandžic Tare, je osvojila I specijalnu nagradu, sa maksimalnih 100 poena, kao najbolje plasirani takmičar u svim kategorijama nize muzičke skole, i jedan od svega dvoje nagrađenih I specijalnom nagradom.

• Na 3. međunarodnom takmičenju u Bačkoj Topoli 27.03.2019. godine pod nazivom “Dani muzike” u kategoriji džez gitare, džez klavira, džez pevanja i malog ansambla naši učenici osvojili su pet prvih nagrada u individualnim kategorijama od toga 3 lauerata i jednu prvu nagradu u kategoriji ansambla.
Nagrađeni učenici su: Pavle Zvekić džez klavir klasa: Ivan Varga, Luka Malko džez gitara klasa Miodrag Marjanov, Aliz Molnar džez pevanje (lauerati 100 poena) i Žarko Pribaković 97 poena, Lilien Ožvar 96,5 poena u kategoriji džez pevanja iz klase Dore Boršoš. Mali ansambl “Protiv principa” osvojio je prvu nagradu sa 96 osvojenih poena klasa David Sič.

• Rezultati Srednje muzičke škole na okružnom prvenstvu za osnovne i srednje škole u atletici u Subotici 26.03.2019.
Muškarci:
Trčanje:
100m – 7. mesto Mate Colić 2a
400m – 3. mesto Kočiš Tamaš 2.b
1000m – 5. mesto Aleksandar Nađ 1.a
Štafeta 4×100 – 2. mesto Mate Colić 2.a, Ištvan Sakač 1.a, Pavle Zvekić 3.a, Tamaš Kočiš 2.b
Skok u vis: 1. mesto Sakač Ištvan
Skok u dalj: 2. mesto Pavle Zvekić 3.a
Bacanje kugle: 3. mesto Miloš Jovanović 2.a

Ekipno osvojeno 2. mesto. Na međuokružno takmičenje u Novom Sadu 11.04.2019. plasirali su se Sakač Ištvan i Pavle Zvekić.
Devojke:
Trčanje: 100m – 5. mesto Katarina Živanović 2.a
Skok u dalj: 2. mesto Anastasija Stokin 3.a
Klasa: prof. Vladimir Katančić i Vladimir Vukovic

• VI.TAMBURA INSTRUMENTAL FESTIVAL
MEDJUNARODNO TAKMIČENJE TAMBURAŠA
SUBOTICA 25.-26.03 2019. MUZIČKA ŠKOLA SUBOTICA
REZULTATI OSNOVNE MUZIČKE ŠKOLE
1. Matija Ivković Ivandekić I/1 nagrada i zlatna medalja klasa: Vojislav Temunović
2. Iva Molnar I/3 nagrada i bronzana medalja Klasa: Mira Temunović
3. Lucija Horvacki I/4 nagrada klasa: Vojislav Temunović
4. Iva Gabrić I/6 nagrada klasa Mira Temunović
5. Franjo Rudinski II/3 nagrada klasa: Vojislav Temunović

REZULTATI SREDNJE MUZIČKE ŠKOLE
1. Magdalena Temunović I/1 nagrada +zlatna medalja Klasa: Mira Temunović
2. Magdalena Temunović I/1 nagrada +zlatna medalja Klasa: Mira Temunović
3. Ivana Mačković I/1 nagrada +zlatna medalja klasa: Sonja Berta
4. Aleksandar Krstić I/5 nagrada Klasa: Mira Temunović
5. Segedinski Strahinja I/6 nagrada klasa: Milan Pridraški
6. Marko Grmić I/5 NAGRADA klasa: Vojislav Temunović
7. Ivan Ivanković Radak II/1 nagrada klasa: Vojislav Temunović
8. Ivan Ivanković Radak III/1 nagrada klasa: Vojislav Temunović
9. Stefana Lazić III/2 nagrada Klasa: Mira Temunović
10. Tamburaški kvintet *TRIOLA* I/1 nagrada klasa: Milan Pridraški
*Ivan Ivanković Radak*Marko Grmić*Magdalena Temunović*Ivana Mačković*Bođo Blanka
Klavirski saradnici
Emina Tikvicki 1,2,3,4,5. omš
Tara Glončak Karapandžić 3,8,9. smš
Saška Pankalujić 1,2,4,5,6,9.

• Na takmičenju „Dani muzike“ održanom 28.03.2019. godine u Bačkoj Topoli, naši učenici u I kategoriji gitara osvojili su sledeće nagrade:
– Filip Nađ drugi pripremni razred I nagrada 94 boda klasa Ljiljana Ostojić
– Bogdan drugi pripremni razred I nagrada 91 bod klasa Petar Milović

• Na srednjoškolskom takmičenju narodnih pesama u Temerinu 29. marta osvojene su sledeće nagrade: Szabó Batancs Anett prva nagrada i Dalkötő leánykar ženska grupa je takođe osvojila prvo mesto
Klasa: Csizamdia Anna

• Na međunarodnom takmičenju „Muzički trenutci“ u Bačkoj Topoli, 31.03.2019. godine, učenici naše škole osvojili su sledeće nagrade: 
Faćol Aleksa, II kategorija – I nagrada
Klasa: Aleksandrović Duško 
Akacija Janković, II kategorija – I nagrada
Klasa: Sóti Szobonya Emőke 
Tomić Jovan, III kategorija – I nagrada
Klasa: Papilion Judith
Zvekić Danijela, V kategorija – II nagrada
Klasa: Sóti Szobonya Emőke

• Na međunarodnom takmičenju gudača „Kada cvrčci cvrče“ održanog u Bačkoj Topoli 30.03.2019. učenici naše škole su osvojili sledeće nagrade:
Körmőci Nòra, violina, II nagrada
Lászlò Árpád, violina, II nagrada
Klasa: Bicskei Zita
Tumbas Majda, violončelo, III nagrada
Klasa: Kucsera V. Györgyi
Korepetitori: Vizin Kornelije, Aleksandrović Duško

• Međunarodno takmičenje „Vojvodina Guitar Fest“ u Novom Sadu
pretkategorija
– Šefčić Simona, klasa Srđević Marko, I nagrada (95.75)
– Jurčak Katarina, klasa Srđević Marko, II nagrada (91.75)

• Na Internacionalnom susretu violinista u Sremskim Karlovcima naša učenica prvog nižeg razreda Aleksandra Kovač Striko dobila je prvu nagradu sa 95,2 poena!
Klasa: Nadežda Stanojević

• Sa zadovoljstvom javljamo da je Sara Jović, učenica III razreda OMŠ, u klasi Glončak Karapandžic Tare, na Festivalu slovenske muzike koji se održava u Beogradu i Moskvi, osvojila I-1 nagradu i time pobedila u svojoj kategoriji.

• Na 52. Umetničkom takmičenju srenjoškolaca (KMV) održanog u Bečeju 12-14. aprila ove godine učenici iz Muzičke škole Subotica osvojili su sledeće nagrade:
Tóth Zsuzsanna, učenica I. B razreda, II mesto u kategoriji pisanja muzike za stihove kod zvaničnog žirija i II mesto kod žirija učenika;
Jerasz Kornél (I.B), Jerasz Viktória (IV.B) i László Árpád (III.B) su osvojili kod zvaničnog žirija I mesto, a kod žirija učenika III.mesto u kategoriji pisanja muzike za stihove.
U kategoriji pisanja novela Lukács Ramóna (IV.B) osvojila II mesto

• Na Međunarodnom takmičenju u Požarevcu, Ela Sabo učenica III SMŠ je osvojila III nagradu sa osvojenih 88,33 bodova.
Klasa: Jelena Trebaticki
Klavirska saradnja: György Nèmeth

• Klavirski duo „Inlutris“ kojeg čine Tara Stes i Ana Kerleta, učenice VI razreda omš, osvojio je prvu nagradu i 100 bodova na Međunarodnom takmičenju „Slavenski“ u Novom Sadu. Klasa: prof. Mirna Mirkov Stes

• Na Međunarodnom pijanističkom takmičenju „Slavenski“ u Novom Sadu, učenica Marija Lukić, učenica II razreda OMŠ, osvojila je II nagradu. Klasa Saška Pankalujić.

• Na Međunarodnom takmičenju „Fantast“ u Bečeju, učenica I razreda omš Akacija Janković – klavir, osvojila je I nagradu i 100 poena! Klasa: Sóti Szobonya Emőke

• Međunarodno muzičko takmičenje“Fantast 2019″.
Đorđe Marković 2. niži. Učenik se takmičio u drugoj kategoriji i osvojio je
I nagradu (98.33 boda)klasa: Miroslav Idić

• Anju Mišković koja je osvojila I nagradu na međunarodnom takmičenju „Artisti dell arco“ u Novom Sadu. Klasa: Miloš Nikolić

• Na VI međunarodnom takmičenju „Vera Kovač Vitkai“ održanom 19. juna 2019 u Novom Sadu, učenik Borbelj Jacint je u osvojio I mesto i 100 bodova. Klasa: Eva Herodek, korepeticija: Sóti Szobonya Emőke

Comments are closed.