Projekat „Gledaj webinar – budi bezbedan!“

Fondacija „Tijana Jurić“ osnovana je 2. juna 2015. godine u Subotici, sa zadatkom da preventivnim delovanjem i edukacijama poboljša bezbednost dece. Prvi korak u započetoj borbi za veću bezbednost ostvaren je u julu iste godine, izmenom Zakona o policiji, nazvanim „Tijanin zakon.“ Fondacija je od osnivanja pokrenula nekoliko edukativnih projekata u vidu radionica, predavanja, edukativnih predstava i tribina, kojima na preventivan način doprinosi poboljšanju bezbednosti dece, mladih i odraslih.
Fondacija trenutno sprovodi projekat „Gledaj webinar – budi bezbedan!“, podržan od strane Telenor Fondacije koji ima za cilj prevenciju nasilja, informisanje učenika, roditelja i nastavnika o opasnostima koje vrebaju u onlajn svetu, ali i na ulici i putu do škole.

Učenici Muzičke škole u periodu od 20. novembra do 2. decembra 2017. godine pratila su onlajn predavanja – webinari, koji su emitovana uživo (livestream).

IMG_1564  IMG_1567