FONTOS ÉRTESÍTÉS A FELVÉTELIZŐ TANULÓK SZÁMÁRA

Értesítjük, hogy:

1. A tanulók azonosítása az általános iskolás diákkönyvecske felmutatásával fog történni, amiben a tanuló fényképe található, az iskola pecsétjével lehitelesítve. A tanulók kötelesek felmutatni a könyvecskét az ügyeletes tanárnak a felvételi vizsga helyszínére érkezve. Ez a felvételi vizsga minden részére érvényes. Azok a tanulók, akik ezt nem teszik meg, nem vehetnek részt a felvételi vizsgán.
  2. Azok a tanulók, akik 2017. június 1-én részt vesznek a diktandón (a szolfézs vizsga írásbeli részén), legkésőbb 15 perccel a kezdés előtt, vagyis 9.45-kor a 27-es tanterem előtt kell hogy legyenek.
  3. A diktandót ceruzával írják.
  4. A tanulóknál lehet a diktandó helyszínén: diákkönyvecske, ceruza, radírgumi és vizes üveg. Minden mást, a mobiltelefonokkal együtt, a 42-es tanteremben kell hagyniuk, ahol a holmijuk be lesz zárva és felügyelet alatt lesz a vizsga ideje alatt, vagy pedig dolgaikat szüleiknél hagyhatják.
  5. Azok a tanulók, akik 2017. június 1-én részt vesznek a zeneelmélet vizsgán, legkésőbb 30 perccel a kezdés előtt, vagyis 10.30-kor a 27-es tanterem előtt kell hogy legyenek, hogy azonosítani tudják őket, illetve elfoglalják az előre kijelölt helyet és kitöltsék az azonosítő lapokat.
  6. A zeneelmélet vizsga válaszai a teszt átadásakor kötelezően kék színű tollal kell hogy kitöltve legyenek. Amennyiben ceruzával vannak megadva a válaszok, azok érvénytelennek minősülnek.
  7. A tanulóknál lehet a zeneelméleti vizsga helyszínén: diákkönyvecske, kék színű toll, ceruza, radírgumi és vizes üveg. Minden mást, a mobiltelefonokkal együtt, a 42-es tanteremben kell hagyniuk, ahol a holmijuk be lesz zárva és felügyelet alatt lesz a vizsga ideje alatt, vagy pedig dolgaikat szüleiknél hagyhatják.
  8. A felvételi vizsga helyszínén jelen lehetnek a vizsgabizottság tagjai, a zongorakísérő-korrepetitor és az iskolabizottság elnöke (szabály szerint az igazgató vagy egy általa felhatalmazott személy).
  9. Az Oktatási minisztérium rendelete szerint a szülőknek, illetve gyámnak és a főtárgytanároknak nem engedélyezett az iskola helyszínén tartózkodni a felvételi vizsga idején külön engedély nélkül (amikor a felnőtt személyes kísérőként van jelen a fejlődési rendellenességgel rendelkező tanuló esetében).

Iskolaigazgató

Nikolić Dragana