Nyílt napok

Értesítünk minden érdeklődőt, hogy a Szabadkai Zeneiskola Nyílt napokat szervez március 13-án és 14-én 9 és 18 óra között:

• az óvodák iskola előtti korosztályának, akiket érdekel a zeneóvoda és a felkészítő csoportjaink;
  • a Szabadkán és környékén található általános iskolák I-IV. osztályos tanulói számára, akik felvételiznének az alapfokú zeneiskolába;
  • a vajdasági zeneiskolák végzősei részére, akik a zenede középiskolájában szeretnének tovább tanulni,
  • illetve minden olyan diákok számára, akik szeretnék megtudni mi zajlik a zeneiskola falai mögött ahonnan a muzsika szól.

Ez a két nap alatt a látogatóknak lehetőségük lesz megszólaltatni a hangszereket, az órákon hallgatóként részt venni, énekelni a középiskolai kórussal, beszélgetni  a tanárainkkal a zeneiskolába való íratkozás lehetőségeiről, barátkozni az iskola diákjaival és átérezni az iskola hangulatát.

Mindenkit szívesen látunk koncertjeinken a koncerttermünkben:

• jazz tanszak koncertjén 2017. március 13-án 18 órától,
  • szegedi vendégeink, a Pro Musica zeneiskola diákjainak hangversenyén, 2017. március 14-én 17 órától.

Itt megtalálható a részletes program, így mindenki kedvére betervezheti hogyan használja ki a Zeneiskola által kínált lehetőségeket.

Beosztás március 13-ra (hétfő)

Beosztás március 14-re (kedd)

Otvorena vrata2017 3

Hozzászólások lezárva.