II pripremni razred

Za učenike II PRIPREMNOG i PRVOG RAZREDA OSNOVNE MUZIČKE ŠKOLE
provera sposobnosti će se obaviti  1. i 2. juna 2023. godine, u učionici br.2, od 16-19h.

Više o proveri sposobnosti i potrebnoj dokumentaciji pogledajte OVDE

Za tačan datum polaganja prijemnog pratite naše društvene mreže i web stranicu.

Upis:

Upis u narednu školsku godinu je planiran za 29. i 30. avgust 2023. godine.

Za tačan datum upisa, pratite naše društvene mreže i web stranicu.

Potrebna dokumentacija za upis:

Prijava za upis učenika (možete preuzeti ovde: ПРИЈАВА-ЗА-УПИС)

1. Dokaz o plaćenim troškovima upisa u iznosu od 2000,00 dinara

uplatnica_upis

NAPOMENA: lekarsko uverenje specijaliste fonijatra – biće potrebno samo kandidatima koji steknu pravo upisa na odsek za solo pevanje i tradicionalno pevanje, i nije potrebno priložiti prilikom prijavljivanja za prijemni ispit, već pri upisu.

MESEČNI TROŠKOVI – II PRIPREMNI RAZRED:

DONATORSKI DINAR………………………………….1000,00 dinara

IZDAVANJE INSTRUMENTA………………………………………800,00 dinara

*OBAVEŠTENJE- UPIS UČENIKA

Donacije za treće i svako naredno dete ne naplaćuju se ni u osnovnoj, ni u srednjoj muzičkoj školi.

Samohrani roditelji i roditelji dece iz osetljivih društvenih grupa i socijalno ugroženih porodica mogu biti oslobođeni obaveze plaćanja roditeljskog dinara odlukom direktora škole, na svoj zahtev, uz koji podnose odgovarajuće dokaze.

Roditelji koji su oslobođeni plaćanja roditeljskog dinara plaćaju upis, а ne plaćaju mesečnu donaciju.

Iznajmljivanje instrumenta se uvek naplaćuje.

Iznajmljivanje instrumenta plaćaju i oni roditelji koji su oslobođeni plaćanja roditeljskog dinara.

U slučaju slobodnih mesta u pripremnom razredu organizovaće se drugi krug prijemnog ispita u toku avgusta tekuće godine.

Rezultati prijemnog ispita, biće objavljeni na oglasnoj tabli škole.

Srdačno vas očekujemo!