UPIS u školsku 2020/2021 godinu OMŠ

Poštovani roditelji,

vaše online prijave su nam uspešno stigle.
U prilogu je lista primljenih učenika na instrumente:
RASPORED PO INSTRUMENTIMA II prip i
RASPORED PO INSTRUMENTIMA I n.
  • Učenici koji su se prijavili za muzičko zabavište i prvi pripremni razred, ne sviraju, već samo pohađaju časove solfeđa. To su deca koja od septembra kreću u predškolsko i u prvi razred osnovne škole. Za njih je organizovan upis u Muzičkoj školi  26. juna od 8-12 časova i od 15-18 časova u Koncertnoj sali.
  • Za svu decu koja se prvi put upisuju u Muzičku školu, uključujući II pripremni i I niži sa liste u prilogu, upis je 26. juna  od 8-12 časova i od 15-18 časova u Koncertnoj sali.

• Učenici koji su već naši đaci upisuju se prema sledećem rasporedu:
    I, II, III niži 29. juna od  8-12 časova i od 15-18 časova u Koncertnoj sali.
    IV, V, VI niži 30. juna od  8-12 časova i od 15-18 časova u Koncertnoj sali.

Potrebna dokumentacija za upis:

1. Prijava za upis učenika popunjava se po dolasku u školu
  2. Original Izvoda iz matične knjige rođenih (samo za učenike koji se prvi put upisuju u našu školu)
  3. Dokaz o plaćenim troškovima upisa u iznosu od 2.000,00 dinara

uplatnica_upis*

MESEČNI TROŠKOVI:

DONATORSKI DINAR………………………………….1.000,00 dinara

* Na osnovu cenovnika koji je doneo Školski odbor del. br. 810/14, treće i svako naredno dete ne plaća školarinu ni upis (prilikom upisa doneti na uvid Izvode iz matične knjige rođenih za prvo i drugo dete)