VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA UČENIKE KOJI ŽELE DA UPIŠU PRVI RAZRED SREDNJE MUZIČKE ŠKOLE SUBOTICA ZA ŠKOLSKU 2020/2021 GODINU

Prijava za polaganje prijemnog ispita vrši se od 18. do 21. maja od 8:00 do 20:00 časova online.

Obrazac za prijavu se nalazi na sledećem linku sajta Ministartva Prosvete:

U obrascu prijave se navodi šifra koju učenik dobija i upisuje se u njegovu knjižicu. Ove šifre će učenici dostaviti kada ih dobiju u matičnoj osnovnoj školi.

Popunjeni obrazac za prijavu šaljete na mail Muzičke škole Subotica: muzickasu@gmail.com.
Kada nam mail sa vašim popunjenim obrascem bude stigao, mi ćemo vam potvrditi odgovorom na isti mail, tako ćete znati da ste se uspešno prijavili.

U tekstu maila koji nam budete slali, osim obrasca za prijavu, napišite i generički broj koji ste dobili prilikom prvog prijavljivanja u aprilu preko sajta Ministarstva prosvete.

Prijemni ispit će biti realizovan u periodu od 12. do 14. juna.
Detaljne informacije o sprovođenju diferencijalnog i prijemnog ispita, dobićete blagovremeno.

Učenici koji nisu uspeli da izvrše onlajn prijavu ili se nisu uopšte prijavili (nemaju generički broj), mogu da se prijave popunjavanjem i štampanjem obrasca iste prijave, koji lično predaju u našoj školi. Overen primerak prijave je dokaz da je izvršeno prijavljivanje.

Датум Време Активност
18-21. .МАЈ ПРИЈАВЉИВАЊЕ КАНДИДАТА

ÉRDEKLŐDŐK JELENTKEZÉSÉNEK IDŐPONTJA

ПОНЕДЕЉАК

8. ЈУН

10.00 ИСПИТ ЗА НИВО ОСНОВНЕ МУЗИЧКЕ  ШКОЛЕ

FELVÉTELI VIZSGA AZ ÁLTALÁNOS ZENEI SZINTŰ OKTATÁSRA

Солфеђо и теорија музике

Szolfézs és zene elmélet

9.ЈУН

ИСПИТ ЗА НИВО ОСНОВНЕ МУЗИЧКЕ  ШКОЛЕ

FELVÉTELI VIZSGA AZ ÁLTALÁNOS ZENEI SZINTŰ OKTATÁSRA

Главни предмет – главни предмет или певање

Fő tantárgy – hamgszer vagy ének

СРЕДА

10.ЈУН

ОБЈАВЉИВАЊЕ РАСПОРЕДА ПОЛАГАЊА ПРИЈЕМНИХ ИСПИТА

A FELVÉTELI VIZSGÁK IDŐPONTJAINAK KIHIRDETÉSE

ПЕТАК

12..ЈУН

8.00 ДИКТАТ (Теоретски одсек, Музичка продукција)

DIKTANDÓ (Elméleti tanszak, Zenei produkció)

8.00 СОЛФЕЂО  (Вокално-инструментални одсек)

SZOLFÉZS (Ének-hangszeres tanszak)

9.00 ТЕСТ ИЗ ТЕОРИЈЕ (Теоретски одсек, Музичка продукција)

FELMÉRŐ ELMÉLETBŐL (Elméleti tanszak, Zenei produkció)

СУБОТА

13. ЈУН

8.00 – 20.00 ГЛАВНИ ПРЕДМЕТ (Вокално-инструментални одсек)

FŐ TANTÁRGY (Ének-hangszeres tanszak)

НЕДЕЉА

14.ЈУН

8.00 – 20.00 УСМЕНИ ИСПИТ ИЗ СОЛФЕЂА (Теоретски одсек, Музичка продукција)

Напомена: (Ученици који полажу пријемни на два одсека  полажу солфеђо и теорију  по програму теоретског одсека а добијају бодове за сваки одсек понаособ)

SZÓBELI VIZSGA SZOLFÉZSBÓL ( Elméleti tanszak, Zenei produkció)

Megjegyzés: (Azok a diákok, akik két tanszakra felvételiznek,ők az elméleti tanszak programa szerint járnak el a felvételin szolfézsból és elméletből. A pontszámokat minden felvételiző egyénre szabottan kapja meg, mindegyik tanszakra.)

ДО УТОРКА

16 ЈУНА

ДО 8.00 ПРЕЛИМИНАРНИ РЕЗУЛТАТИ ПРИЈЕМНИХ ИСПИТА

A FELVÉTELI EREDMÉNYEK ELSŐDLEGES RANGSORÁNAK KIHIRDETÉSE