FONTOS ÉRTESÍTÉS AZOKNAK A TANULÓKNAK, AKIK A 2020/2021-ES TANÉVBEN SZERETNÉNEK BEIRATKOZNI A SZABADKAI KÖZÉPFOKÚ ZENEISKOLÁBA

A felvételi vizsgára május 18-tól 21-ig lehet online bejelentkezni 8:00-tól 20.00 óráig.

A felvételi vizsga formanyomtatványát az Oktatásügyi Minisztérium következő linkjéről lehet letölteni:

A tanuló az értesítő könyvecskéjébe egy regisztrációs kódszámot kap az általános iskolában, ahonnan érkezik, azonban ezt a bejelentkezéskor még nem biztos, hogy megkapta. Ez azonban nem akadály, mivel majd akkor is beírhatja, ha a volt iskolájában megkapta.

A kitöltött adatlapot a Szabadkai Zeneiskola elektronikus postacímére: muzickasu@gmail.com kell beküldeni.
Ha ezt az adatokkal kitöltött jelentkezőívet megkapjuk, rögtön válaszlevelet is küldünk a tanulónak, hogy sikeresen nyilvántartásba vettük jelentkezők között.

A levélben a személyes adatokkal kitöltött kérdőív szövegén kívül kérjük feltüntetni azt a regisztrációs kódszámot is, amit áprilisban kaptak az Oktatásügyi Minisztériumtól az első jelentkezéskor.

A felvételi vizsgát június 12-től 14-éig ejtjük meg; a részletesebb információkat a felvételi és a különbözeti vizsgákról idejekorán juttatjuk el a jelentkezőkhöz.

Azok a tanulók, akiknek nem sikerült az online bejelentkezés, vagy egyáltalán nem is jelentkeztek (nem kaptak regisztrációs számkódot), az elektromos jelentkezőív kinyomtatott és kézzel kitöltött változatával is megtehetik ezt személyesen az iskolában. Az így kitöltött jelentkezőívet az iskola hitelesíti, és ez fogja igazolni a sikeres bejelentkezést.

Датум Време Активност
18-21. .МАЈ ПРИЈАВЉИВАЊЕ КАНДИДАТА

ÉRDEKLŐDŐK JELENTKEZÉSÉNEK IDŐPONTJA

ПОНЕДЕЉАК

8. ЈУН

10.00 ИСПИТ ЗА НИВО ОСНОВНЕ МУЗИЧКЕ  ШКОЛЕ

FELVÉTELI VIZSGA AZ ÁLTALÁNOS ZENEI SZINTŰ OKTATÁSRA

Солфеђо и теорија музике

Szolfézs és zene elmélet

9.ЈУН

ИСПИТ ЗА НИВО ОСНОВНЕ МУЗИЧКЕ  ШКОЛЕ

FELVÉTELI VIZSGA AZ ÁLTALÁNOS ZENEI SZINTŰ OKTATÁSRA

Главни предмет – главни предмет или певање

Fő tantárgy – hamgszer vagy ének

СРЕДА

10.ЈУН

ОБЈАВЉИВАЊЕ РАСПОРЕДА ПОЛАГАЊА ПРИЈЕМНИХ ИСПИТА

A FELVÉTELI VIZSGÁK IDŐPONTJAINAK KIHIRDETÉSE

ПЕТАК

12..ЈУН

8.00 ДИКТАТ (Теоретски одсек, Музичка продукција)

DIKTANDÓ (Elméleti tanszak, Zenei produkció)

8.00 СОЛФЕЂО  (Вокално-инструментални одсек)

SZOLFÉZS (Ének-hangszeres tanszak)

9.00 ТЕСТ ИЗ ТЕОРИЈЕ (Теоретски одсек, Музичка продукција)

FELMÉRŐ ELMÉLETBŐL (Elméleti tanszak, Zenei produkció)

СУБОТА

13. ЈУН

8.00 – 20.00 ГЛАВНИ ПРЕДМЕТ (Вокално-инструментални одсек)

FŐ TANTÁRGY (Ének-hangszeres tanszak)

НЕДЕЉА

14.ЈУН

8.00 – 20.00 УСМЕНИ ИСПИТ ИЗ СОЛФЕЂА (Теоретски одсек, Музичка продукција)

Напомена: (Ученици који полажу пријемни на два одсека  полажу солфеђо и теорију  по програму теоретског одсека а добијају бодове за сваки одсек понаособ)

SZÓBELI VIZSGA SZOLFÉZSBÓL ( Elméleti tanszak, Zenei produkció)

Megjegyzés: (Azok a diákok, akik két tanszakra felvételiznek,ők az elméleti tanszak programa szerint járnak el a felvételin szolfézsból és elméletből. A pontszámokat minden felvételiző egyénre szabottan kapja meg, mindegyik tanszakra.)

ДО УТОРКА

16 ЈУНА

ДО 8.00 ПРЕЛИМИНАРНИ РЕЗУЛТАТИ ПРИЈЕМНИХ ИСПИТА

A FELVÉTELI EREDMÉNYEK ELSŐDLEGES RANGSORÁNAK KIHIRDETÉSE